Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eléggé bizarr és kicsit...

Eléggé bizarr és kicsit íjesztő álom? Ez mindennapos?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa kérdés, és leget hogy teljesen hétköznapi, de nemrég eléggé furcsa álmom volt..: Álmomban egy barátommal találkoztam egy gyorsbüfénél, amikor valami hirtelen hozzámért, és felébredtem.. De csak álmodtam, hogy felébredtem és persze azt hittem, hogy ébren vagyok.. Tehát ugye elindultam suliba, de ismét történt valami bizarr amitől tudtam hogy álmodok.. Ez ment még vagy 5-6 alkalommal mire sikerült felébrednem.. Persze úgy sikerült ezen végigmenni, hogy az ébresztőmre sem keltem fel.. Ez így remélem érthető volt, és remélem, hogy kapok rá valami magyarázatot :)

2016. aug. 10. 21:03
 1/2 anonim válasza:
ez erdekes ilyesmi nekem is volt egy ideig ez szerintem nem olyan ilyeszto mindennaposnak nem mondanam de semmi nagy durranas szoval nyugi
2016. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem,az álom,és ébrenlét zavara fontos jelzés!

Jobban ügyelned kell a rendszeres alvásra!(Legkésőbb 23 órakor lefeküdni,és minimum 6 órát minden nap aludni.A 8-9 óránál több alvás is káros lehet a pszichédre.)

2016. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!