Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A villámolvasás működik úgy...

A villámolvasás működik úgy is, hogy pl csak pár oldal érdekel a könyvből?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy nem akarok ezer oldalt fotó olvasni hanem mondjuk csak 100 at vagy nem akarok 200 oldalt elolvasni hanem csak 10 et, így is működik a fotó olvasás?
2010. aug. 4. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
De például tankönyvből nekem holnapra csak 10 oldalra lenne szükségem, akkor minek olvassam ki az egészet?van még ott másik 8 tankönyv is amiből szintúgy még pluszba 10 oldalt kell megtanulni.
2010. aug. 4. 12:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Kötelező olvasmány?
2010. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem,csak szimplán gimnazista vagyok és a második félévben kissé elhanyagoltam a tanulást, szeretném ezt bepótolni.
2010. aug. 4. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem netes jegyzetekkel próbálkozz, lehet fent találni minden félét elég érthetően tömören írják le a dolgokat. Nézd meg milyen témákat nem tanultál meg és célirányosan csak arra keress rá.
2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De most nem jegyzeteket akarok keresni. Megvannak a tankönyvek,régi jegyzeteim. Ezeket akarom villám olvasással megtanulni. Illetve hát a töredéküket. Lehetséges EZ?!
2010. aug. 4. 13:03
 6/10 anonim válasza:
igen. elég azt a részt, amire szükséged van. de az sem árt, ha az egészet fotóolvasod. végülis csak pár perc :)
2010. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetseges. En is jartam villamolvaso tanfolyamra es az erettsegin teszteltem, mennyire valt be. Nos, bevalt :) Szerintem kevesebb adatra is mukodik. Te milyen esetekben figyelted meg, hogy hatekony? Irjal peldat :) Kicsit elhanyagoltam mostanaban ezt a fajta tanulasi modszert de lehet ra kene hajtani ujra.
2010. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát például elolvasok egy kisebb-nagyobb regényt, persze előtte előzetes áttekintést végzek stb, összegyűjtöm a beindító szavakat(van amikor szimplán fejben van amikor leírom). Majd fotó olvasás, aktiválás,elmeszondázás stb. Alszok rá 1-2 pár napot másnap olyan mintha verset tanultam volna.
2010. aug. 4. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:
JA és nem jártam tanfolyamra, házilag tanultam meg "házi villám olvasás tanfolyammal"
2010. aug. 4. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Juuuj engem is taníts meg *.*
2010. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!