Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy is van ez a villámolvasás?

Hogy is van ez a villámolvasás?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt kérdéseket ebben a témakörben, és szeretnék még kérdezni Tőletek! :) Én a kémiát és a bioszt szeretném úgy tanulni hatékonyabban. A villámolvasás alkalmas csak pár oldalas szövegeknél is? Meg ezek a tudatalattiba raktározódnak, tehát tudni is fogom? Ismétlés nélkül nem fogom csak úgy elfelejteni?
2011. febr. 27. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
www.alfahullam.hu-n utána tudsz nézni.
2011. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem fogod tudni...a tudatalattidban ottlesz de nem fogod tudni akkor előhívni amikor akarod...de tesztnél pl a ráérzést nagyban segíti
2011. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval érettségi szempontjából ne is próbáljam így megtanulni a kémiát meg a bioszt, mert úgyse fogom úgy tudni? :S
2011. febr. 27. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés, olvasd vissza.

Nem kell hozzá villámolvasás, csak egy kereső.

2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy olvasgattam a kérdéseket itt :) De ezekre nem találtam egyértelmű választ, ezért kérdezem.
2011. febr. 27. 16:20
 6/6 anonim válasza:
Igen létezik, keresd meg az iwiw-en Kalmár Jancsit, benne van, ő tanitja ezt. Én voltam az előadásán. Ha kérdi kitől tudsz róla, csak annyit mondj, hogy attól a hölgytől, aki tudja, hogy hol dolgoztál. Fkf zrt.
2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!