Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen sikereket értetek el...

Forest Walker kérdése:

Milyen sikereket értetek el agykontrollal?

Figyelt kérdés
Milyen siker elérése reális agykontrollal?

2020. szept. 23. 05:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2020. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehol senki?
2020. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Leküzdöttem több mentáls betegséget, nagyon erős negatív reakciókat( pl idegesség), és rengeteg technikát fejlesztettem ki a hatákonyabb és jobb életért.
2020. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hol tanultad?

Tanfolyamon? Vagy otthon könyvből?

2020. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon sok mindent agykontrollal értem el.

Állás(sok szabadidő, magas fizetés, vezető beosztás), emberi kapcsolatok, lakások...már meg sem lepődök hogy működik. Nyugalom- biztos sokan találkoznak hülye emberekkel kerülnek hülye helyzetekbe...agykontrollal nullára csökkentek az ilyen negatív dolgok az életemben

2020. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

#szept. 23. 23:10:

Tanfolyamon sajátítottad el vagy könyvből? Hány éve gyakorlod?

2020. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Domokos Gabi könyvét, ő nagyon sok érdekes dolgot elmesél. Ő egy nagyon jó agykontrollos. Hatodik érzék a köbön a címe.
2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De fent van valahol egészben?

Mert mindenhol hiányzik az alja.

2020. okt. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem annyira bonyolult ez: le kell szokni az alkoholról, cigiről, kábóról, cukros üdítőkről, a kávéról, a hírolvasásról és a tévéről. Meg kell tanulni helyesen lélegezni vagy a légzést kontrollálni és máris egy boldog életben vagy:)
2020. okt. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

leszokni a híolvasásról? wtf

én bár nem olvastam még az agykontrollról semmit, de annyit tudok tanácsolni ami biztos kulcs az életben, hogy tudd mik a céljaid és tudd hogy érheted el őket, és hidd el hogy képes vagy elérni őket.

Nekem a "tudom hogy képes vagyok rá, és úgyis sikerül" hozzá állás elég sokmindent eredményezett.

Boldog vagyok (mert mertem mások véleménye ellenére önmagam lenni), jó munkám van (mert elmertem vállalni kihívást jelentő felelősségteljes munkát), barátaim (annak ellenére is hogy néha különcködöm), rengeteg hobbim amikben jó is vagyok (mert szánok időt mindenre amit szeretek)

2020. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!