Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen sikereket értetek el...

Forest Walker kérdése:

Milyen sikereket értetek el agykontrollal?

Figyelt kérdés
Milyen siker elérése reális agykontrollal?

2020. szept. 23. 05:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más technika jön be. Nekem ez, neked az. Nekem a képes vagyok rá és úgyis sikerül túl nyomulós. Ezzel együtt minden sikerül, csak nem ezzel a nyomulással, hanem azzal, hogy tudom, hogy mennie kell, mert szükségem van rá. Nem tűzök ki célt, csak azért, mert úgyis meg tudom csinálni. Minden célom azért van, hogy jobban érezzem magam. Ami nagyon fontos még, hogy hogyan tudod kialakítani azt, hogy miben érzed jól magad, mert az én életemben az változott a legtöbbet menet közben.
2020. okt. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne nyomulás, hogy ha tudom magamról, hogy akarom annyira hogy megcsináljam??

Feltudom merni a kepességeimet, tudom a szükséges időt, be is tudom osztani az időm, innentől kezdve csakis annak a fuggvénye hogy tényleg akarom e és teszek e érte vagy nem.

2020. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magasabb rezgésre kapcsolódás. Totális hanfulat és tudatállapot váltás, emelés egy emberen túliba. Beszélgetés egy angyallal, energiák észlelése, egy rahedli mebtális betegség végleges eltüntetése. Meg egyéb csacskaságok.
2021. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aldiss ***** válasza:
Pihenés, relaxáció, nyugalom, önismeret és mosolygósabb szürke hétköznapok.
2021. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!