Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hasznalja meg valaki sikeresen...

Hasznalja meg valaki sikeresen az agykontrollt? Írjatok arról, hogy miket értetek el vele?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 08:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Irnátok...
2020. okt. 8. 08:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem szoktam foglalkozni vele, de ha kell, fel tudom ébreszteni magam ezzel a módszerrel olyan időpontokban, amikor biztosan nem ébrednék fel.

Legjobb példa talán az volt, amikor megbeszéltük egy barátommal, hogy elkísérem egy helyre, viszont ahhoz reggel 6-kor kellett volna kelni hétvégén. Kedvem lett volna menni, viszont a korai kelés gondolata nem tetszett annyira, szerettem volna kipihenni magam. Azt mondtam neki, hogy ha felébredek 6-kor, megyek vele, ha nem, akkor nem. Ezt így tudatosítottam is magamban, hogy fel kéne majd kelni.

Reggel 6:00-kor úgy ébredtem fel, mint ha az ébresztőóra keltett volna. Azóta ezt rendszeresen alkalmazom hasonló helyzetekben.

2020. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha elromlik a lift fellevitálok a 4.re.
2020. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Miamiben elek.

Nem szoktam ezen mindig gondolkodni csak azt tudom amit szeretnek elobb utobb az univerzum behozza lehetosegkent az eletbe.

Kanadaban eltem sokaig majd usa kovetkezett.

van kertes hazam eleg jo megelhetsem elvagyok.

Persze ha pesszimista valaki ne csodalkozzon ha semmi nem jon neki ossze.

2020. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ezt hogy érted el?
2020. okt. 8. 12:22
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Magiat hasznaltam hogy elerjek dolgokat.

Soha nem erdekelt aki szkeptikus volt a temaban itt olvasni csak ilyen hozzaszolasokat.Neha olvasosgatom ezt a forumot de van ettol jobb is ahol sokan eszmet szoktak cserelni.

2020. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyi, hogy mágia nem létezik. Összekevered valami mással.
2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen magiat?
2020. okt. 10. 03:28
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Elvarázsolt egy fűzfavesszőt, és pénztermő fája van otthon. Gondolhatod. Én olyat ismerek, aki Istennek és a hit erejének köszöni, hogy meggazdagodott, de közben uzsorás, adócsaló, meg hasonlók. Gyakorlatilag egy bűnöző, csak szerintem magának se vallja be. Nem tudom, hogy azért, mert ennyire buta, vagy hogy valamennyire tiszta legyen a lelkiismerete.
2020. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
30 éve használom. Legalább is azóta foglalkoztat a téma. Sok könyvem van. Régen "cetliztem". Felírtam amit el szerettem volna érni --- és megcsináltam. Persze tenni is kell érte, és reális vágyak kellenek. (mondjuk volt pár, amit mások elképzelhetetlennek tarottak, ---de elértem a célom). Ha erősen elképzeled magad abba a szituációba, amire vágysz. Meg lesz. Olvass utána. Agykontroll---Alles ist erreichbar (igaz ez németül van), de a lényege Minden elérhető.... Én sok mindenhez szkeptikusan állok hozzá--de ez bejött. Sőt azokat a hülye negatív gondolatokat is bevonzom, tehát nem szabad rájuk gondolni. Sok sikert.
2020. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!