Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért jó a tudatos álmodás?

Miért jó a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

Simán meg tudom csinálni ha akarom de nem nagyon értem hogy ez mire jó.


Leszámítva hogy nem lesz olyan mély és egészséges az alvás mint kéne


2020. nov. 1. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Azzal szexelhetsz akivel akarsz
2020. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha az álmaidban tudatos tudsz lenni emlékszel minden apró részletre (ami nem kis teljesítmény) akkor, a való életben az érzékelésed jóval finomabb, tudatosabb és pontosabb lesz mint előtte.
2020. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Megdughatsz minden not koton nelkul
2020. nov. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kb. Úgy használhatod mint egy playgroundot. Bármit megtehetsz, kiprobalhatsz és az nem lesz közvetlen kihatással a jelenre. Például tetszik neked valaki, végtelen módszert kipróbálhatsz, hogy mikor bántódik meg, mikor lesz sikered, stb. Persze ez nem tükrözi mindig a valóságot, mert ez csak a te agyad szerint történne úgy, lehet hogy a valóságban teljesen másképp reagálna. Minden egyes el próbált szituációt utánna a valóságban már sokkal jobban "játszhatsz meg"


Vagy azt is te irányítod, hogy “ő” mit mond? Mert akkor nyilván nem igaz ez amit fentebb írtam.


Vagy pl. Fogd fel úgy, mint egy tervező asztalt. Lehet hogy pont a világmegváltó ötletedre ilyenkor jössz rá.


Egyébként nekem még sohasem volt ilyen, te hogy tudod ezt megcsinálni, hogy te irányításd az álmod? Nagyon jó lenne ha én is ki tudnám próbálni. Van valami tipped?

2020. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!