Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan manifesztáljam vissza...

Hogyan manifesztáljam vissza az exem?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült? Aki nem hisz benne és hülyeségnek tartja ne írjon ide:) De esetleg ha valakinek sikerült szívesen hallanék siker sztorikat.

2020. dec. 2. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, sehogy... Nem veletlenul ex.

Nem a manifesztalas, hanem az ex ellen vagyok. Csajszi, tenyleg, talalsz jobbat

2020. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
ebbe hogy lehetne már hinni? ez olyan mint a rosszabbat kéri vissza ahelyett hogy élné tovább az életét.
2020. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ex és alapvetően én se vagyok az újrakezdés híve, de nála úgy érzem műkődne...

és nem volt rossz sem a kapcsolatunk, hülyeségek miatt szakítottunk és bízom benne, hogy helyre lehetne hozni de legalábbis megpróbálnám...

2020. dec. 2. 11:33
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj vele. Ha valóban műkődne a dolog akkor, össze fog jönni. Ha nem jön össze akkor, rosszul látod a helyzetet. Ilyen egyszerű.
2020. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

hát sajnos ezt már elbasztam, amikor ő időt kért a nyakára jártam és állandóan könyörögtem neki (pedig igazából maga a szakítás az ő hibájából történt, bár a kapcsolatban mindketten hibáztunk) így hát elege lett és letiltott...

mindenki mondja hogy hagyjak neki időt mert rá fog jönni, hogy nem ez volt a jó megoldás de már nem bírom tovább nélküle

zaklatni viszont nem akarom már, ezek után nem hinném, hogy sokra mennék vele

2020. dec. 2. 12:02
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Bármit be lehet vonzani, csak hinni kell benne. Először is döntsd el pontosan, hogy mit akarsz, hogyan. El kell érned magadban egy olyan tudatállapotot, amiben TUDOD, hogy már megtörtént a bevonzás, el kell hinned, semmi kétség és félelem nélkül. Közben használhatsz megerősítő mondatokat, vizualizációt, vagy leírást az adott jelenetről (például, az exed újra megkeresett, elmondta, hogy hiányzol neki és szeretné, ha újra kezdenétek). Mindeközben el kell hinned, hogy ez már a tiéd, kitartani mellette, 100%-osan biztos lenni benne. Majd ha ezt elérted, egyszerűen csak engedd el, ne gondolj rá, mert ha gondolkodsz és agyalsz, előjöhetnek a kétségek, ami miatt lassítod a manifesztációt. Ha tudod, hogy már a tied, akkor nem kell aggódj amiatt, hogy körülötted még nem jelent meg. Ennyi az egész, csak hinni kell benne! :)
2020. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt az elengedést már nagyon sok helyen láttam kitudnád fejteni nekem?:)

Mit kell pontosan érteni ez alatt. Próbálom úgy felfogni hogy mintha ez már tényleg megtörtént volna és az enyém lenne de sajnos nagyon sokszor így is agyalok rajta és nem szeretném hogy emiatt legyen sikeres.

2020. dec. 3. 12:09
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

6-os vagyok. Tegyük fel, hogy van egy millió forintod. Fogalkoznál a hiányával, ha már egyszer ott van a számládon? Nem. Tehát, ha van valamid, akkor nem is hiányolod. Ugyanez igaz a kapcsolatokkal, ha az exed újra a párod, nem fogsz utáni sóvárogni, hiszen a tied. Az egésznek a kulcsa a magabiztosság. Ha magabiztosan tudod, hogy már megszerezted/visszaszerezted, azt fogod érezni, hogy nem vágysz rá, mert már itt van.

Engedd el alatt azt értem, hogy engedd el a kétkedést, mert addig nem fog jönni. Engedd el az egészet, mert úton van 'megjelenni', nem csak a gondolataidban. Legyél boldog, örülj, hogy sikerült és ha nem agyalsz, nem foglalkozol vele (mert minek, ha már úgymond elültetted a magot a fejedben), előtted is megvalósul.

Ami nagyon fontos, hogy ne gondold őt felsőbbrendűnek. Ne emeld piedesztálra, hiszen Ő epekedik ÉRTED és Ő akar újra veled lenni, nem fordítva! Ő rajong érted, téged akar, nem tud elfelejteni és addig próbálkozik, míg te is rámondod, hogy igen! Ne kezeld sztárként, mert te vagy a sztár, minden a tiéd, amit akarsz, csak el kell hinni és eldönteni agyban.

Javaslom, hogy kezdj el manifesztálni kicsi dolgokat, gyakorolj, ha van másik eredményed, akkor még jobban elhiszed, hogy ez is menni fog. Sok sikert! Ha kérdésed van, nyugodtan írj :)

2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Én már vagy 50 ilyen "manifesztációs" videót néztem a YouTube-n, ahol konkrétan a videó alatt elkezdődött mit csináljon az ember...

Relaxálni kellett először is, utána mondják a videóban mire gondolj, mit érezz, mit tegyél. Én már vagy 50x kipróbáltam, végig csináltam a "technikát" és semmi, azaz semmi nem történt az ég egy adta világon.

Türelmes voltam, még azt sem lehet mondani nem adtam elég időt. Én azt mondom a tapasztalatok alapján ez az egész egy nagy kamu.

És ráadásul én össze sem veszem a volt barátommal tehát nem vagyunk haragban sőt nagy ritkán 2-3 héten egyszer még küld is egy üzenetet, aminek semmi értelme.

Tehát nem vagyunk haragban.

Ennek ellenére sem történik semmi az ég világon...

Úgyhogy nem tudom akinek sikerült ezzel valamit elérni az biztos hogy a véletlen műve, szerintem... Nagy kamu az egész hidd el nekem.

2020. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Úgyhogy nem tudom akinek sikerült ezzel valamit elérni az biztos hogy a véletlen műve, véletlen egybeesés*

szerintem...

2020. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!