Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok! Szerintetek csalnak a noi megerzeseim ebben az esetben vagy lehet, hogy tenyleg van eselyem?

Figyelt kérdés
Par honappal ezelott osszeismerkedtem egy sraccal, aki megprobalt felszedni engem, de en nem hagytam neki. Azota eltelt 4honap. Kb 2 hettel ezelott lattam a sracot egy masik csajjal, de mikor engem eszrevett a srac elkezdett bamulni. Majd ra 2 orara visszajott a srac egyedul, 3x elment elottem es mindig engem bamult. A csajrol tudni kell, hogy oktoberbe kezdi az egyetemet es ritkan tudnak majd talalkozni, csak Karacsonykor, Husvetkor es nyaron. Lehet, hogy tenyleg tetszek neki es ez csak egy kaland (volt) neki?
2011. szept. 8. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszesz neki.

De ne legyél már enyire rászorulva. Ez olyan szánalmas :)

2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki még, de hogy mit gondol, azt csak ő tudja. De nem értem miért a lányokat kérdezed erről... Nem pont fordítva kellene?
2011. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem teljesen mindegy? Mikor nem volt barátnője, akkor nem kellett neked. Most miért gondolod, hogy lehet, hogy mégis kéne? Ha van barátnője, és van akinek tetszik, akkor már lehet, hogy értékesebb? Saját magad képtelen vagy valakit önmagáért szeretni, képtelen vagy valakit úgy megítélni amilyen? Muszáj, hogy legyen kapcsolata ahhoz, hogy egyáltalán szóba jöhessen kapcsolatként a számodra? Az így jobb neked, ha mástól nyúlod le?

Ha akkor tetszettél neki, nyilván most is tetszel neki. Ha akkor elhajtottad, hajtsd el most is, nem korrekt, hogy csak azért kelljen, mert már másnak is kell.

2011. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindvegig kellett, csak az egyik baratnom azt tanacsolta, hogy legyen kicsit visszautasito eleinte vele, es akkor majd jobban erdeklodik irantam. De nem ugy sult el a dolog, ahogy gondoltam/-tuk, mert 2 probalkozas utan a srac feladta es mar nem bokolgatott, csak egyszeruen mindig bamult.
2011. szept. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!