Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mikor tudom, hogy elértem az...

Mikor tudom, hogy elértem az alfa állapotot?

Figyelt kérdés
Tudna valaki egy részletes leírást adni arról, hogy neki milyen érzés?

2021. febr. 8. 01:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Na szóval, ha végeztetek egymás kifilézésével, akkor válaszolnék.😉 Ha becsukod a szemed már attól alfában vagy. Mindenki egy nap legalább kétszer eléri ezt a szintet, mikor reggel ébred és mikor elalszik. Első egy-két próbálkozásnál még nem érzel semmi különöset. Majd később alakul ki a tünete, amitől tudni fogod, hogy azon a szinten vagy. Nekem személy szerint mikor megyek le alfába, pattog a fülem, mint mikor hegyvidéken autózunk. De lehet pl. Fokozott nyáltermelés, a fejtetőn a bőr összehúzódása, tarkótáji borzongató érzés.
2021. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 9. 19:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a létezésem rezgésére, ill mindenre figyelek, amit érzékelek. Letisztul, elcsendesedik, elszépűl, majd felrobban a gyönyörtől. Előjön a suttogva gondolkodás, érzés, könnyed egyértelmű, de elképeztően magas szintű lét.


Bár én nem csak alfába megyek, hanem megemelkedek.


Az alfa állapot érzete, nagyon nyugodt természetes érzésű. Kellemes, potenciállal teli, erősen jó, de nincs benne különös vagy magaslati érzés.

2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!