Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudom elérni az...

Miért nem tudom elérni az alfa állapotot?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2-3 hete kezdtem el foglalkozni a témával, azóta naponta többször relaxálok és próbálom elérni az alfa állapotot.

Egyetlenegyszer sikerült megvalósítani a gyakorlatot, amikoris a testem teljes mértékben ellazult és egy lefelé húzó súlynak érztem magamat.

VISZONT AZÓTA NEM SIKERÜLT.

A technikám az, hogy lefekszem az ágyamon, egyenként ellazítom az összes testrészemet és elkezdek 100-tól visszafelé számolni.

Van, hogy elalszom és van, hogy nem történik semmi.

A gyakorlatot nappal és este is próbáltam már.


Mi lehet a probléma?

Hogyan lehetnék hatékonyabb?



2021. febr. 16. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
kellene,valami anyag amivel eléred a révülést.
2021. febr. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Túlságosan AKAROD és emiatt nem sikerül. Keress hanganyagot, irányított meditációt.
2021. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkalandoznak a gondolataid, és elveszted a fókuszt. Én is sokszor jártam így, sok gyakorlás kell, csináld tovább az alapgyakorlatot, sikerülni fog.
2021. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az az élmény, amit az elején kaptál, egyfajta "előleg".

Gyakorolj, de ne tôrekedj konkrétan az állapot elérésére, mert az feszültséget generál benned, és nem fogod tudni ezt a lazult, lecsendesedett elme állapotot elérni.

Ha fekve túl gyakran belealszol, akkor próbáld ülő helyzetben.

Egyébként jól csinálod, gyakorolni kell.

2021. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy mikor vagy alfába csak akkor lehetne eldönteni ha rákötnének olyan gépekre amik mérik az agyhullámokat. Lehet hogy többször is voltál alfába csak nem tudsz róla. Ha jó akarsz lenni az agykontrollba gyakorold minnél többett. Néha én is szoktam agykontrolozni meditálni.
2021. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt nem elérik, előidézik, erőlködnek, hogy megcsinálják, hanem csak egyszerűen megtörténik. Próbáld úgy, hogy nem kifejezetten érdekel, eléred-e. Töltsön el elégedettséggel az, hogy az alfa körüli mezsgyén mászkálsz.
2021. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Grimfox ***** válasza:
59%
Amikor elalszol, akkor eléred az alfa állapotot, csak nem tudsz megmaradni benne, tovább lendülsz, és elalszol. Mielőtt folytatnád a gyakorlást, érdemes lenne fejleszteni az összpontosító képességedet. Ha a figyelmed nem kalandozik el, akkor nem alszol el, amint elérted az alfa állapotot.
2021. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Milyen lehetőségek állnak rendelkezésemre az összpontosító képességem fejlesztéséhez?

2021. febr. 17. 00:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasgatni a témával kapcsolatban hogy képben legyél! Majd ha kellő energiát belefektetesz, sikerülni fog.
2021. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grimfox ***** válasza:
100%
A koncentrációs meditáció témában ha keresel gyakorlatokat, az interneten nagy a választék. A legegyszerűbb a légzésre való koncentráció. Ha ezt jól csinálod, nem fogsz elaludni akkor sem, ha a lassuló légzés miatt mélyre kerülsz. Ha meg tudod tartani a koncentrációt, akkor az már előrelépés. Ha közben ki tudsz zárni minden más ingert is, az már siker.
2021. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!