Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudom elérni az...

Miért nem tudom elérni az alfa állapotot?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2-3 hete kezdtem el foglalkozni a témával, azóta naponta többször relaxálok és próbálom elérni az alfa állapotot.

Egyetlenegyszer sikerült megvalósítani a gyakorlatot, amikoris a testem teljes mértékben ellazult és egy lefelé húzó súlynak érztem magamat.

VISZONT AZÓTA NEM SIKERÜLT.

A technikám az, hogy lefekszem az ágyamon, egyenként ellazítom az összes testrészemet és elkezdek 100-tól visszafelé számolni.

Van, hogy elalszom és van, hogy nem történik semmi.

A gyakorlatot nappal és este is próbáltam már.


Mi lehet a probléma?

Hogyan lehetnék hatékonyabb?



2021. febr. 16. 00:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi lehet a probléma? Mondjuk, hogy semmit sem csinálsz. Belső állapotokat kell felszínre hozni, vagy kapcsolódni a saját rezgésedhez. Te ehelyett matekozól.
2021. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha fekszel az ágyon, becsukod a szemed, nem gondolsz semmire, légzésedre figyelsz mar amkor alfa allapotba vagy
2021. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem ezzel módszerrel jobban le lehet menni alfa állpotba:

Képzeldd el háromszor a hármas számot

Háromszor a kettest

És háromszor az egyest

Aztán 10-től visszafelé számolj lassan úgy hogy megjeleníted magad előtt a számokat. Ha jól csinálod akkor itt még lejjebb leszel mint az alfa.

2021. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!