Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült valakinek már az...

Sikerült valakinek már az asztrál projekció?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozom ezzel de sosem jutottam ki a testemből, mindig csak a vibrálás részig jutottam el és utána leállt a dolog, mert mindig féltem.

Hogy kell rendesen megcsinálni ez a folyamatot?

Vannak e veszélyei?

Mi ennek a dolognak a lényege, mármint, hogy miért van ilyen adottsága az embernek ha sokan nem használják ezt de még is létezik.

Mi történik ha ezzel az asztrál testtel közel kerülnék véletlen egy fekete lyukhoz ha az univerzumot fedezném fel épp? Van hatással rá a fekete lyuk vagy a asztrál testre nem van hatással?

Hogy lehet a szobán túl jutni ha esetleg sikerülne és még a szobán nem tudnék túl jutni?

Akik esetleg nem értenek a dologhoz inkább ne írjanak, tartsák magukban!

Csak is olyanoktól várok választ akiknek már sikerült esetleg az asztrál projekció, vagy épp próbálkoznak vele, tervezik, mindent tudni akarok róla hogy ment.:)

Rövid meg szűk szavú válaszokat nem kérek mint Nem!..

Erről beszélek: Az asztrál projekció az a képesség vagyis cselekvés amikor az ember tudata egy energiatestben (asztrál test) jelenik meg a fizikai világban.



2021. márc. 20. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a holotropikus légzés technikával sikerült egy fura projekciót alkotnom, bár nem az volt a tervem vele, de valahogy így sült el:


Szóval a technika(kb 20 perc) után bealudtam és azt álmodtam hogy a szobában vagyok, valamit teszek-veszek és szépen lassan elhomályosul a kép előttem és meghalok. A nagy semmi következett egy tudattalan létsík amiben megrekedtem. Egyszer csak a távolból hallok valami neszt, ami egyre erősödött, majd rájöttem hogy ez egy szuszogás, mintha valaki szuszogna. Egy darabig hallgattam, majd hirtelen bevillant az agyamba a tudat és akkor eszméltem fel, hogy ez én vagyok. Én szuszogok. És ebben a pillanatban felébredtem és nem győztem levegő után kapkodni. Na ez elég ütős volt.


Egyébként ha nem alszok el akkor magasabb szintre jutok, de ahhoz kell egy segítő. Természetes reakció a szervezettől ha egyedül vagy 15-20 perc után bealszol, bár nem javallott kipróbálni otthon senkinek, lehetnek veszélyei.

2021. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%

Asztral utazas az csak tudatos álom

Azt almodod hogy elhagyod a tested

Ha azt almodod hogy beleesel egy fekete lyukba akkor felebredsz

Nincs semmifele asztral test, az egesz csak álom

2021. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2.Akik esetleg nem értenek a dologhoz inkább ne írjanak, tartsák magukban!
2021. márc. 21. 12:57
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Youtubeon van mindenféle 10000%os zene
2021. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4.nem ilyenre gondoltam...

Csak is olyanoktól várok választ akiknek már sikerült esetleg az asztrál projekció, vagy épp próbálkoznak vele, tervezik, mindent tudni akarok róla hogy ment.:)

2021. márc. 21. 15:13
 6/22 ufóbia ***** válasza:
81%

Szia!


Amiket itt írtak az előttem hozzászólók, az egy bullshit.

Igen kint voltam, és nem kell hozzá se tudatos, se tudattalan alvás.

Az asztrális kivetülés megtörténhet spontán is, de nem kell hozzá aludni.

A lényeg pont az, hogy 100%-ig tudatos vagy, és nem alszol. Téged a félelmed gátol meg abban, hogy kilépj. Ezért is remegsz, vagy vibrálsz. Több fázis van a kilépésig. Az ellazulás: ez gyakorlással gyorsan elérhető. A hidegrázós fázis a 2. Itt oda-vissza futkos a hideg a testeden, pont úgy mint amikor kiráz a hideg, csak itt nem áll meg dolog. A lábujjadtól a fejed búbjáig, oda-vissza futkos a hideg és ez eltarthat akár egy percig is. Ha még itt is nyugodt és higgadt tudtál maradni, akkor jön a 3. fázis: Itt érezhetsz olyan dolgokat, ami teljesen új érzet. Olyan , mintha besüllyednél az ágyba testrészeid könnyebbek lesznek. Majd egyértelműen érzed, hogy veszíted el a súlyod. Egész addig, amikor is súlytalannak érzed magad. Na ha idáig eljutsz, akkor üdv. a klubban. :) Itt már kint vagy, és a tudatod, az asztrál testben helyezkedik el, és már nem a fizikai test érzeteit érzed. Ha ideges vagy izgatott leszel, egyből visszakerülsz a testedbe, és vége mindennek, mint egy filmszakadás. Sok gyakorlást igényel a dolog, és végig lazának, higgadtnak, és nyugottnak kell maradnod. Nekem is kb. 25.-re sikerült. A konkrét technikák egyikét kiválaszthatod pl. az asztrálutazás c. könyvből. Amikor már stabilan kint tudsz maradni, akkor odamész ahova csak akarsz, és felfedezhetsz egy ismeretlennek tűnő világot. Persze később rájössz, hogy nem is annyira idegen... Jó repülést! ui: szólj ha már jól megy, mehetünk együtt is kirándulni ;)

2021. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Az a bullshit hogy mennyit hallucináltom
2021. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

Majd 10 ev álmodas autan rajossz kerdezo hogy nincs asztrál világ mert csak álom az egész

Szoval nekem ne okoskodjál

2021. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
8 ezt honnan tudod?
2021. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy kiprobaltam mindent 10 ev alatt
2021. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!