Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért láttam egy másik embert...

Miért láttam egy másik embert a tükörben asztrál utazás sorám?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég volt egy különös utazásom. Nagyon sok mindent nem tudok belőle megmagyarázni, ugyanis tényleg nagyon furcsa volt. Miután kiléptem a testemből az volt az első, hogy belenéztem a tükörbe, de nem magamat, hanem Kim Khardasiant láttam (aki nem ismerné, ő egy celeb). Valaki tudna erre ésszerű magyarázatot adni nekem? Életembe nem követtem a munkásságát és így nem is tudtam ezt mire vélni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 8. 23:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, testvér, de ezen most jót nevettem. Kíváncsián várom a hozzáértők válaszát. :D
2021. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én is. Hetek óta keresgélem a választ, de semmi..
2021. febr. 8. 23:30
 3/31 III. A nagy károly ***** válasza:
31%
Azért mert kim kardashian egy boszorkány, és az asztrálsíkon a titeket elválasztó tér szinte semmit nem jelent.
2021. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Van baj rendesen :D
2021. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy boszorkány😂
2021. febr. 8. 23:44
 6/31 anonim ***** válasza:
25%
Az asztrálutazás egy álom. Egy nagyon király és valóságosnak ható álom. Létezik, de az agy kreálmánya. Én is próbáltam, csináltam tesztet, hogy a valóságban vagyok-e, és természetesen nem lett a válasz. Amire van racionális magyarázat, kár belemagyarázni. Egyébként a tudatos álmodás asztrális agyrákok nélkül is nagyon izgalmas téma.
2021. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Tudatos álmodással sikerült elérnem az asztrál utazásom. És meglátogattam édesanyámat álmában és mondta, hogy látott engem. És arra is emlékezett, hogy mit mondtam neki:)
2021. febr. 9. 00:35
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
minél jobban akarod annál jobban sikertelen
2021. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%

lehet a példaképed. (idol)

sokat nézed a sorozatait, munkásságát.

legalábbis az utóbbi időben követhetted, a tevékenységetit.

...bár megnyerő külsővel rendelkezik, így ez is lehet az ok...


a tükör gyakran a vágyakat jeleníti meg.

nem számít az idő. én pl magamat látom különböző korokban. 12 évesen és hasonlók.

Ebből kiindulva az érzelmi kötődés lehet, a tükör.

a babonája is megvan... abban meg ott a google....tudom is én, pl a "tükör spirituális jelentése"...


minden kép te vagy a tükör mögött, a megbúvó vágyaid, érzéseid, gondolataid, emlékeid tükröződnek vissza...szóval a jelentés is igazából a tiéd.


ja félelmeket is megjeleníthet...

2021. febr. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%

Szeretném tájékoztatni, hogy a büntetést 8 napon belül kell befizetni csekken, amennyiben ezt elmulasztja úgy havonta az összeg duplájával kamatozik


Üdvözlettel: A kaller

2021. febr. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!