Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom, Asztrális...

Tudatos álom, Asztrális kivetülés, hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek hozzá és melyikkel kezdjem ? Néha még a saját álmaimra sem emlékszem akkor hogy irányíthatnám ?

2014. márc. 8. 18:46
 1/3 Laylah ***** válasza:
68%
Sokat akar a szarka... Mindennek az alapja a rendszeres (jobb esetben napi) meditáció. Onnan már lehet tovább fejlődni. De nem így, hogy belecsapok a lecsóba azzal a reménnyel, hogy leírnak nekem 2 sorban egy választ, felfogom, és estétől már minden flottul megy...
2014. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk kezd el azzal, hogy meglesel pár videót, elolvasol pár könyvet. Pl. Eckhart Tolle könyveit. Ez majd először is ad egy alapot, lesz némi elképzelésed mi is az a tudatosság. Ezek után lehet meditálgatni minden nap szépen, ez majd sokat javít a tudatosságodon. Tudatos álmodáshoz vannak módszerek, de nekem pl. nem kellet alkalmaznom egyiket sem. Ahogy meditálgattam, úgy lettem álmomban is egyre tudatosabb. Ma már minden álmom úgy telik, hogy tudom nagyon jól, hogy álmodom. Nem mindig írányítom, van, hogy csak sodródom vele.

De tegnap este például foci edzést tartottunk Ronaldinhoval, én voltam a kapuban, ő meg rugdosta a szabadokat. Tök poén volt úgy vetődni, hogy nem fájt semmim. Hehehe


Amúgy realitás teszteket kell naponta végezni, megkérdőjelezni a valóságot a lehető legtöbbször, a lehetőleg megfelelően kritikusan.

Mert hogy az álmok igen furák. Nálam rendszeresen sötét szokott lenni délben, meg az is feltünő lehet, hogy emlékszel az előbb még a tv-t nézted este 10kor, a következő mostani élményed meg az, hogy ibizán bulizol egy halom bikinis csajjal... :)

2014. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"realitás teszteket kell naponta végezni, megkérdőjelezni a valóságot a lehető legtöbbször, a lehetőleg megfelelően kritikusan."


-vizsgálni kell ezt a közmegegyezéses valóságot, hogy mennyire áll meg...

...és a végén talán rájössz,

hogy az egész a levegőben lóg és rajtad kívül (!!!) nem tartja semmi.


Ezt a realitást semmilyen isten nem támasztja (=tartja fenn),

ezt a realitást mi magunk (!) támasztjunk =tartjuk fenn.


Mi magunk (!) vagyunk ennek a realitásnak az okozói, támaszai, fenntartói.


A mi tudati erőinket issza és szomjazza ez a realitás - hogy fennmaradhasson.


A mi tudati erőinket isszák és szomjazzák a "közszolgálati" és egyéb médiumok (!!!), hogy fennmaradhassanak.


Mi közvetítjük az energiákat ahhoz, hogy ez a lebutult és lekorlátozott realitás fennmaradhasson.


Ez a realitás szomjazza és LÉNYEGÉBEN KIKÉNYSZERÍTI a mi vele való egyetértésünket...

...így maradhat egyedül fenn.


Mindig mi döntünk... mégha nem is tudunk róla.


-Mi a vallás?

-Sövény (kerítés) a mágia körül.


-Kik tartják fenn (=kik működtetik) a vallásokat?

-Mágikus tudással rendelkezők, a mágikus tudást ismerők tartják fenn és működtetik a vallásokat...

...ők élnek vissza a TUDÁS dolgaival.

2014. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!