Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lenne a vonzás törvénye?...

Ez lenne a vonzás törvénye? Tudat alatt ennyire jól csinálom?! Érdemes végig olvasni!

Figyelt kérdés

Korábban egyáltalán nem foglalkoztam ezzel a témával, az egészről kb 3 éve hallottam először, de így visszagondolva a szerelmi életem elmúlt kb 6 évére, nálam abszolút működik, már ha ez az, amire gondolok.

Sokáig szerelmes voltam egy számomra teljesen elérhetetlennek tűnő férfibe. Az esély arra, hogy összejövünk, kb 0,1 % volt, mert minden létező akadály adott volt. Mégis rengeteget álmodoztam róla, konkrétan elképzeltem, hogy mikor és hogyan fogunk összejönni. Ennél többet nem képzeltem el csak magát az „összejövést”. Nem tudatosan csináltam, csak egyszerűen nagyon akartam és nem tudtam másra gondolni, végül pedig pontosan úgy történt minden, ahogy képzeltem. Pontosan úgy, és akkor, ahogy álmodoztam róla. A sok akadály miatt nem volt ez egy jó kapcsolat, sok örömöt okozott, de legalább ugyanannyi fájdalmat is (sajnos csak én gondoltam olyan komolyan a párom nem). Már egy ideje ki akartam lépni a kapcsolatból, de nem ment. Mindenesetre nem keseredtem el, mert szentül hittem benne, hogy egyszer majd jön egy fiú fehér lovon, aki imádni fog és boldoggá tesz. Sosem kerestem, nem próbálkoztam, nem görcsöltem, csak elképzeltem, hogy van egy boldog párkapcsolatom valaki mással. Azt nem képzeltem el, hogy hogy néz ki, vagy hogy hogyan ismerkedünk meg, egyszerűen csak annyit, hogy van, és boldog vagyok vele. Aztán egyszer csak belecsöppent az életembe egy fiú, aki nagyon tetszett és nagyon próbálkozott nálam, de többször is visszautasítottam, mert nem akartam „búfelejtőnek” felhasználni. Utólag nagyon megbántam, és sokat gondoltam rá, hogy, túl leszek azon a rossz a kapcsolaton, és mégis együtt vagyunk. Aztán egy évvel később teljesen véletlenül összefutottunk, és onnantól egy évig együtt voltunk. Életem legboldogabb éve volt. De nagyon féltettem a kapcsolatunkat és nem bíztam magamban. Folyton attól rettegtem, hogy el fogy hagyni, pedig nem volt rá okom, mert ő végig tökéletesen megbízhatóan viselkedett. De mégis ott volt bennem a félelem, még az is lejátszódott bennem többször is, hogy hogyan fog velem majd egyszer szakítani. És persze ez is megtörtént, teljesen váratlanul. Attól is féltem, hogy összejön azzal a lánnyal, aki már régóta hajtott rá, pedig nem volt rá okom, mert a páromat egyáltalán nem érdekelte, sőt kifejezetten taszította ez a csaj. De persze ahogy szakítottunk, szinte rögtön összejöttek.

Most megpróbálom elhinni, hogy ez a gondolat, a hit és a „nem hit” ereje. Megpróbálok újra hinni magamban és abban, hogy egyszer visszakaphatom. Megpróbálom túltenni magam az elviselhetetlen fájdalmon, és minden erőmmel arra koncentrálni, hogy egyszer visszajön hozzám. Rájön, hogy én kellek neki.

Ez lenne a vonzás törvénye? Sikerülhet így visszakapnom? Mit kell hozzá tennem? Eddig tudat alatt csináltam, most hogyan csináljam tudatosan és jól?


2011. júl. 6. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,szerintem ez a vonzás.Csináld ugy ahogy eddig.Képzeld el stb.,de lehet egy ujjabb párkapcsolatot kellene elképzelned magadnak,ahol egy másik személy nem avatkozhat bele.Csak pozitivan gondolkozz és hajsd el magadbol a rossz gondolatokat.Sok sikert.
2011. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ez az, de ez nem hit, ez "tudás". Nem hinni kell a dolgokat, hanem tudni! De előzőnek igaza van, nem feltétlenül jó ötlet, megint ugyan azt visszahívni.... (karma, befolyásolás ilyesmi dolgok...)
2011. júl. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De miért mondjátok, hogy nem jó ötlet ugyanat visszavonzani? Pont az lenne a cél! Mi van a karmával? Én ehhez nem értek, nem tudom, miért lenne ez rossz.
2011. júl. 7. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz, a karma az ilyen előző, következő életes dolog, sors, ilyesmi. Más sorsát meg nem tanácsos dolog átírni :) A sajátodat talán, persze lehet, hogy pont az a sorsod, hogy átírjad érted ugye? :)
2011. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Az a baj, hogy egyelőre annyira fáj az egész, hogy csak erre a fájdalomra tudok koncentrálni. Pedig gondolom az kéne, hogy maximálisan higgyek abban, hogy újra együtt leszünk, hogy így "visszavonzhassam". Hiába képzelem el, hogy visszajön hozzám (mert állandóan ezt képzelem el) csak a sírás fojtogat legtöbbször. Nem tudok hinni magamban. Pedig mondtátok, hogy itt a "tudat" a legfontosabb. Erre nincs valami jó tipped? :)
2011. júl. 10. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek, hogy neked ez így megy pedig én is próbálkozok dolgokat bevonzani de nem sikerül sajnos nincs önbizalmam azt előbb el tudom képzelni h másnak vmi összejön mint hogy nekem. Mond te hogy csinálod mikor képzeled ezt és hogy úgylátszik te nagyon bele tudod magad élni és feltétlenül hiszed hogy az meg fog történni.
2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt én is eljátszottam. Nagyon megszenvedtem ahogyan te is. Végül a saját káromon megtanultam, hogy AZ VAGY AMIT GONDOLSZ. És sajnos nagyon nehéz jól "gondolni" - jól kérni. Sőt szinte lehetetlen. Vigyázz, mert rosszabb is lehet. Én így is jártam: Pihenni akartam, mert nagyon fáradt voltam = gerincsérv, 4 hónap táppénz, kicsit egyedül szerettem volna lenni = a párom anyukája eltörte a lábát, Kb 2 hónapig nem aludt itthon...stb. Úgyhogy vigyázz!
2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondom, én eddig nem tudatosan csináltam... Pár év után döbbentem rá, hogy minden valóra vált, amit a legjobban akartam, és szinte pontosan úgy, ahogy elképzeltem, ahogy álmodoztam róla. És persze az is valóra vált, amitől rettegtem. Most már tudom, hogy ez a "tudat" műve, és remélem úgy is beválik a módszer, ha tudatosan csinálom.

Igen, valóban nagyon nehéz pozitívan gondolkozni, nagyon nagy erő kell hozzá, főleg ha éppen depis vagy. Én egy hónapon át minden egyes napot végigbőgtem egészen tegnap estig, de ma még egyetlen könnycseppet sem hullattam, mert elkezdtem hinni! Nincs más választásom...

2011. júl. 13. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig van más választás!


Csak lehet hogy nem akarod meglátni.

2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1. Nem hiszem h vissza tudod mert gondolom h elég negatív érzések is vannak benned, és kétségbeesés. Komolyan kell neked egy ilyen pasi? Alig h szakítottatok összeállt egy másik lánnyal. Erre mondom: Senki nem pótolható, de senki nem pótolhatatlan.
2011. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!