Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van közületek valakinek...

Van közületek valakinek tapasztalata online agykontroll tanfolyamról?

Figyelt kérdés
Mennyire interaktív, mennyit vesz el az élményből a személyes jelenlét hiánya? Olcsóbb és kényelmesebb lenne itthonról, utazás nélkül elvégezni, de nem tudom, hogy megéri-e.

2021. máj. 4. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ettől már csak az online jóslás tanfolyamok a jobbak.
2021. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végeztem, sőt ismételtem is agykontroll tanfolyamot pár éve. Nem is tudtam, hogy van online is. Vagy most a járvány miatt van?

Kérdésedre válaszolva ne online csináld, hanem élőben! Összejön 100 valahány ember egy helyre meditációs gyakorlatokat végezni. A negyedik napra csodás és érezhető "energiapaplan" vagy magasabb tudatiszint jön létre. Ezt online nem lehet létrehozni vagy nem olyan szinten.

Mellékesen megjegyezve-az adott városban, ahol agykontroll tanfolyamot tartanak, azon a hétvégén csökkennek a bűnözési mutatók.

2021. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én is voltam tavaly egy tanfolyamon muterommal együtt. Anyám nézegette már előtte egy évvel a videókat olvasott könyveket, gyakorolta a leirtak és a beszámolók alapján de elmondása szerint abban a négy napban többet tanult mint az elmult 1 évben otthonű.
2021. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvégeztem, teljesen megfelelő, de most már visszatérnek az élő tanfolyamokra is.Az online tanfolyam haszna az,hogy a világ minden részéből el tudják végezni, itt volt kanadai résztvevő is.
2021. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!