Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha van valaki akinek pozitív...

Ha van valaki akinek pozitív tapasztalata volt az agykontroll tanfolyamról és van türelme/ideje válaszolgatni nekem, az küldene nekem egy üzenetet?

Figyelt kérdés
Köszönöm! :)

2014. febr. 16. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az Én életemet meghatározó módon más sodratba terelte. Érdemes végigjárni, ez a kezdő lépések egyike.

Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok

2014. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem csinálni, nem mondom, hogy gyökeresen megváltozott az életem, de segített tisztába kerülni magammal meg egy sokkal pozitivistább látásmóddal gazdagodtam, ami azt hiszem sosem árt :)

Még mindig kicsit szkeptikusan kezelem, sosem tudom, hogy az adott dolgok éppen a jószerencse miatt, vagy a programozás miatt történnek, vagy mert egyszerűen így jött ki a lépés :D

Azt tudom, hogy mióta elvégeztem a tanfolyamot, és gyakorlom, azóta sokkal kevésbé érintett meg súlyosan bármilyen csalódás, persze megszenvedtem néha, de klasszisokkal előbb talpra álltam, mint előtte.

Ha gondolod, kérdezz nyugodtan! :)

2014. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!