Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Pánikbetegek, járt már valaki...

Pánikbetegek, járt már valaki agykontroll tanfolyamon? Mik a tapasztalatok? Elmúlt, vagy javult a betegségetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az agykontrolt inkabb csak mentalisan egeszsegesek gyakoroljak. Panikbetegsegre ajanlatos mas technikat talalni. Az agykontroll ugyanis meditacio es ez nem fog menni kello onuralom nelkul.
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Agykontroll, meditáció biztos, hogy segíteni tudna. Javaslom, hogy mindenképp kezdd el olvasni Eckhart Tolle A most hatalma c. könyvét. Ebben a könyvben tényleg hatalmas igazságok vannak, teljesen megváltoztathatja az életszemléletedet. Persze pozitív irányban. :)
2014. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok; igen, Tolle konyve szerintem is segitene; konnyu megerteni, annyira vilagosan ir.
2014. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvasom a könyvet! Kíváncsi vagyok rá. Ment a zöld kéz nektek! :)
2014. máj. 8. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A pánik betegségek oka mentális azaz 0-kb.3 éves korig keletkezik (általában) Nem könnyű odáig leásni de érdemes.


Ha érdekel néhány tipp írj privit!

2014. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és a pánik rohamot nyilván egy téves program okozza.


Ha ezt átprogramozod akkor az kiszámíthatatlan következményekkel járhat. Olyan ez mintha egy számítógépen két program futna egyszerre megfelelő operációs rendszer nélkül...


Szóval az agykontrit hanyagold!

2014. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ja és a pánik rohamot nyilván egy téves program okozza. "

-Ez miért nyilvánvaló, ki bizonyította, és mit értesz téves program alatt.


"Ha ezt átprogramozod akkor az kiszámíthatatlan következményekkel járhat." Ha megszünteted a téves programot, ami ELMÉLETILEG a pánikroham okozója, akkor azzal magát a pánikrohamot szüntetnéd meg. Ez miért járna negatív következményekkel?


"Olyan ez mintha egy számítógépen két program futna egyszerre megfelelő operációs rendszer nélkül... "

-Ha az emberi elmét és agyat (nem ugyanaz!) egy számítógéphez hasonlítottad, akkor ennyi erővel megnyugodhatsz, hogy az elmének is van oprendszere. Nem olyan könnyű tönkretenni. És ez nem úgy megy, hogy rip-ropsz listázzuk a kódot és átírjuk, vagy újat teszünk be, ami ütközik az előzővel. Az agykontrol csak segíthet, legrosszabb esetben nem csinál semmit. Ártani nem fog. Nem lesz hardverütközés, nyugodj meg :)


"Szóval az agykontrit hanyagold!"

-Ne hanyagold! Tegyél magadért! Próbáld ki!

2014. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevallt. de nekem attol volt panikbetegsegem h az eletben ert kudarcok es keserusegek miatt rettegtem mindentol. igy az AK azert volt jo mert nekilattam minden ponton ujraszervezni az eletemet es igy ma mar boldog es kiegyensulyozott vagyok.
2014. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!