Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan módszer, ami segít...

Van olyan módszer, ami segít elfelejteni az illetőt/továbblépni?

Figyelt kérdés
3 hónapja lett vége a nagyon toxic kapcsolatomnak, de még mindig minden nap eszembe jut, féltékeny vagyok ha az új lánnyal látom. Van olyan módszer, ami segít továbblépni?
2021. máj. 10. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Húzd ki a falból a netkábelt.

Telót rakd le.

Töröld a közösségi oldalaidat.

Meglátod kinyílik egy új világ előtted.

2021. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az a módszer az idő.

Egyébként normális, hogy így érzel, elvégre az életed része volt egy ideig, még akkor is, ha nem volt jó a kapcsolat.

Tedd az energiáidat olyan dolgokba, amikben örömödet leled. Tanulj, kezdj el túrázni, sportolni, találkozz a barátaiddal, csinosítgasd az otthonod, tervezz meg egy kirándulást/utazást a barátaiddal, nézz filmeket, olvass, főzz...stb. Teremts magadnak egy olyan otthont, amiben jól érzed magad, és élvezd a szabadságod.

Ahogy telik az idő és zajlanak az életedben a dolgok, észre fogod venni, hogy egyre kevesebbet gondolsz rá és túl leszel rajta. :)

2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az idő...nekem volt olyan lány az életembe akit 3 évig tartott kihevernem :D, pedig semmi különleges nem volt benne,csak többet láttam benne mint ami valójában volt.


Egyébként nyugi minden embernek vannak ilyen dolgai sajnos,szóval annyira szarul ne érezd magad.

2021. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap még nagyon friss. Gyászold meg, sírj ha kell, ha hagyod megélni a hiányát utána azt vettem észre hogy könnyebb és jobb. Ha elfolytod, csak tovább tart a folyamat.
2021. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mivel Ak téma közé tetted, ezért gondolom ilyen jellegű tanácsot is vársz. Alfázás közben elmondhatod neki Amit érzel de ne rosszat kívánva neki. És hagyd hogy elmenjen. Hagyd neki hogy boldog legyen. Szabad. És akkor leszel te is az. Sokat segithet pl balogh bela hanganyag ide vonatkozó mondatai. De az is idő míg hat
2021. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az agykontroll mert azt láttam irtad te is vagy hipnoterápia vagy pszihológus
2021. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon toxic volt akkor mit sirsz utana, orulj hogy megszabadultal tole
2021. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"lett vége a nagyon toxic kapcsolatomnak" feletti sajnálkozásod átcsap örömbe: "hurrá, vége a MÉRGEZŐ kapcsolatomnak!

Elfelejteni ne akarjad (nem is fog sikerülni), mert az az ismétlés veszélyét rejti magában!

2021. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!