Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollos sikertörténeteke...

Agykontrollos sikertörténeteket szeretnék olvasni ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha fel akarok kelni x órakor, akkor max 10 perces eltéréssel ébredek fel a kívánt időpontban.
2021. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy olyan kérdőmondat amire igennel vagy nemmel lehet válaszolni.

Igen, szeretnél ilyet olvasni.


Könyörgöm, ha veszitek a fáradtságot, hogy itt tegyetek fel kérdést, legalább fogalmazzátok meg érthetően.

2021. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 köszönöm .Más területeken nem alkalmazod sikerrel?

2 egyszerűbb volt egy kérdőjelet odatenni ,mint az egészet újrafogalmazni. Gondolom érted a kérdésem .

2021. aug. 7. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát végezz el pár pszichiátriai szakot, aztán pedig valami spéci katonai egységhez igazolj le mint "kihallgató cuccos" ha valakik profik ebbe azok ők.
2021. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%

2-es! Teljesen igazad van!


Aki nem veszi a fáradságot, hogy értelme kérdőmondatban tegye fel a kérdést, az milyen válaszokat vár?

Sikertörténet? Milyen szinten, milyen területen?

Annak számít, ha 40 éve alkalmazom és nincs romokban az életem? Van öt szakmám, több elvégzett tanfolyamom, második házasságomban élek, van négy gyermekem, egy unokám és pocakban van a második. Van szépen berendezett lakásunk, van lakása/háza a felnőtt gyerekeinknek. Van új autónk (már a sokadik). Nem gazdagon, ám jól megvagyunk.

50F

2021. aug. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50F köszi a megerősítést ,elsőre is felfogtam. Ezt magadtól kérdezted ?Én nem tudhatom,hogy neked annak számít e.Ha te ilyen életet álmodtál meg és ezt az agykontrollnak tudod be ,akkor köszi a választ . Nekem is vannak gyerekek ,ház ,autó ,szakma és később diploma.De egyiket sem agykontrollal értem el. Te melyiket programoztad és miért ?
2021. aug. 9. 03:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyomorúságos életutam ellenére - viszonylagos egészségben -, de még mindig életben vagyok.

Vágytam nőre, majd gyerekre és összejöttek.

2022. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!