Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye! Mitől függ,...

Vonzás törvénye! Mitől függ, hogy az egészből nem lesz önbecsapás?

Figyelt kérdés

Mert elvileg a bevonzásos folyamat része, hogy úgy kell tenni, működni, beszélni, érezni stb., mintha amit szeretnél, már meglenne, vagy már megtörtént volna.

De valahol ez szerintem önbecsapás. És ha a tudatos elme ezt érzékeli, akkor nem sülhet el visszafelé? Pl.: hogy nagyon el lesz tévelyedve az emberke, mert nem veszi hogy mi a valóság (pl.: akiknek nincs hangjuk, de meg vannak győződve, hogy jól énekelnek)

Mitől függ, hogy a folyamat nem önbecsapás lesz, hanem manifesztáció?

Természetesen tudom, hogy mindenért tenni is kell, nem a "sültgalambot-várom" fajta bevonzásról beszélek...


2021. okt. 17. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Mivel eleve egy önbecsapás az egész, ezért kicsit fura kérdés.
2021. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem bevonzás, rossz megfogalmazás, hanem gondolati kép-fizikai valóság találkozása!


A vonzás törvényének a lényege, hogy egy gondolatot koncentráltan, akaratlagosan a figyelmed terében tartasz és addig mész, ameddig a fizikai valóság nem találkozik a fejedben lévő képpel.


Negatív szinten ez jobban működik. Pozitív szinten viszont kevésbé.


Ez is valamiféle természettörvény lehet.

2021. okt. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a cselekvés a biztos. Nem tudom.. a vonzás törvénye üzlet lehet..
2021. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Kár, hogy így lepontoztak #2. Szerintem is ez a lényege, különösen a pozitív gondolkodás fontos. Egy kicsit önbecsapásnak tűnik, de ha mondjuk inkább azt gondolod, hogy valami a vonzás törvénye miatt elég nagy valószínűséggel be fog következni, és nem azt, hogy ez van, máris értelmesebben hangzik.
2021. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van kettes jól írja. Kérünk indokot a lepontozàsra, különben trollkodásnak véljük
2021. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%

Vonzás törvényében nem hiszek. Max abban, hogy ha valaki nem hisz abban, hogy valami sikerülhet, akkor nem próbálja meg, így nem éri el azt a célt. De racionális döntés, ha nem próbál meg valamit, ha arra tényleg nincs esélye.


Nem attól következik be valami mert hiszünk annak bekövetkeztében.


A gondolatainknak nincs hatása rajtunk kívülálló dolgokra.


Ezt a mágikus gondolkodást a pszichó szakemberek nem tartják normálisnak.


Túlzott pesszimizmus probléma. A racionális a normális. Ez nem túl optimista, nem túl pesszimista.

2021. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az úgy kell tenni, érezni, beszélni szituról egy ismerősöm jut eszembe.


Ő sikeres, gazdag szeretett volna lenni. Próbált úgy tenni, mintha már sikeres lenne. Ilyen (aki tényleg az valamilyen területen) emberek társaságát kereste.


Az életéből mindig csak annyit mondott el, amiből úgy tűnhetett, hogy tényleg az. Jó munkája van, sok pénze stb.


Igazat mondott végig, mégis becsapott.


Pl megtakarításról és lakásvásárlásról beszélt. Úgy tűnt, hogy már összeszedett egy lakásra valót.


Ehelyett kiderült, hogy hitelbírálati díjra gyűjtött, hitelt vett fel, az önrészt az anyja adta, ketten vették és költöztek be.


Neves modellügynökségekről, hostesskedésről, fotóalbumról beszélt. Mintha jól fizetett modell lenne.


A neves ügynökségekre sosem hívták végül. Csak regisztrációig jutott.

Azt véletlenül tudtam meg, hogy a hostess munkája szórólaposztás.


Szóval elég hülyén jött ki, hogy úgy tett, úgy beszélt....pláne, mivel sikertelen banki alkalmazottként lenézett végül. (amikor szórólapotott)

2021. okt. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Olyan dologgal kell kezdeni, ami az adott élethelyzetben reális. Ha valaki munkanélküli, ne azt akarja vizualizálni, hogy vezérigazgató egy cégnél. Kis lépesekben érdemes haladni, akkor nem lesz önbecsapás.
2021. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imadkozhatsz is, annyira hatasos ez is. [link]
2021. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!