Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kivel lehetnék őszinte?Kinek...

Kivel lehetnék őszinte?Kinek mondhatnám el mindent úgy ahogy van,nem szépítve?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy tudja hogy kiegyensúlyozott vagyok pedig nem.Senki nem tud a problémáimról csak én.Kinek tudnék megnyílni és mindent elmondani úgy ahogy az tényleg van?

2021. máj. 21. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.
2021. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elmomdhatod nyigodtan.
2021. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mhavas válasza:
100%
Elsősorban olyannal személlyel kellene beszélned, aki közel áll hozzád és megbízol benne. Ezen kívül a pszichológusnál lehet jól kibeszélni az embernek a problémáit. Ő elfogulatlan, meghallgat, de megoldást nem tud mondani, max. rávezet, hogy esetleg gondold át másként azokat a dolgokat, amiket problémának érzel az életedben.
2021. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elmondod egy idegennek, az csak egy felületi kezelés. A másik fél vagy mond rá valamit, vagy nem. A lényeg, hogy az utat, ami előtted áll, neked kell beindítanod.

Mikor kezded?

2021. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elmondhatod

Szívesen meghallgatlak és segítek ha tudok. Írj nyugodtan

2021. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Egy ideig úgy gondoltam, hogy el kell mondanom valakinek, hogy mi csúszott félre velem, de igazából ez kiakasztja az embereket és menekülnek, ha előttük omlasz össze.

Karantén alatt sokat voltam magamban, rákaptam pszichológiai témájú videókra a youtubeon és volt ami rávilágított dolgokra, meg nyilván sokat gondolkoztam amúgy is és ez nekem jót tett.

Most nem érzem úgy, hogy megkéne osztanom másokkal bármit is, nem fogja megoldani a problémákat. Ha ki akarod önteni a szívedet, akkor arra egy szakember kell, egy random ember nem fogja megérteni, egy barát se szokott odafigyelni tapasztalataim szerint. Ha beszélsz a problémádról az oké, ha jutottál már valamire magaddal kapcsolatban, de ha rázúdítod valakire az ijesztő.

2021. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Mesélhetsz nekem is.
2021. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is elmondhatod...
2021. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom összeszedni magam és őszintének lenni
2021. máj. 22. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, kíváncsi vagyok a történetedre.

(#7 voltam)

2021. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!