Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye/agykontroll a...

Vonzás törvénye/agykontroll a szerelemben sikersztorik?

Figyelt kérdés
Írjátok le miket sikerült eddig elérnetek :)
2022. jan. 12. 17:14
 1/4 csottány válasza:

Én az 1HázPárt manifesztációs gyakorlatát ajánlom. igazán hatásos.

Üdv.:

csottany

2022. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőt akarsz manifesztàlni magadnak? Magiaval vagy sál?
2022. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*màgiàval vagy emberrablassal?
2022. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon tetszett egy srác, akivel évente 1-2 alkalommal találkoztam, mert messze lakott (egy barátnőm haveri társaságában volt). Első perctől nagyon tetszett, de kapcsolatban volt, viszont nagy álmodozó voltam és nem mondtam le róla tudat alatt, hiába nem szerettem volna rosszat nekik, stb. Mondták mások, hogy úgyse lesz köztünk semmi, de nem ingatott meg. Nagyritkán eléggé bele tudtam élni magam, hogy ő az enyém, pl megöleltem valamit és őt képzeltem oda. :) Végül szétmentek a lánnyal, és egyik nyáron össze is hozott vele barátnőm. 2 évig álmodoztam róla és bumm. Ingyen utazott, ezért nem volt gond a távolság. Happy end. Lényegében nem sok esélyem volt a távolsagot tekintve és azt, hogy elég nyominger is voltam akkoriban, de megérte a töretlen hit. :)
2022. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!