Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye! Mit csináltok...

Vonzás törvénye! Mit csináltok amikor elkezdtek egy kicsit kétségbeesni?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék, már egy párkapcsolatot, mostmár 3 éve egyedül vagyok.

Ezidő alatt voltak próbálkozások, de egyik sem volt sem komoly, se hosszú.

Olyan sokszor elképzelem, jól érzem magam közben, szinte már egy kifejlett személyiség él a képzeletembe az "igaziról".


De aztán jön a kétségbeesés a "hogyan?" és a "mikor?" kérdések.

Mit tesztek ilyenkor?


2022. jan. 19. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy parázol tovább vagy hátradőlsz és annyit mondassz, hogy majd hozza... Egyébként meg ismerkedni kell. Az elutasítás nem kudarc, hanem tanulság.
2022. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az esetek többségében sikerül hátra dőlni és várni.


Nekem azzal van problémám, hogy nincs is az orrom előtt egyenlőre akivel próbálkozni lehetne.

2022. jan. 19. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hátradőlve várd, hanem menj ismerkedni.

Vigyázz, hogy a fejedben kifejlett személyiség ne legyen túl éles, mert akkor nagyon leszűkíted az esetleges jelentkezők körét.

2022. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan sokszor elképzelem, jól érzem magam közben, szinte már egy kifejlett személyiség él a képzeletembe az "igaziról"."


Túl merev elképzelés és a minden áron akarás nem hasznos.

2022. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3,4 igazatok van, én tudom, hogy minél inkább egy "típust" keresek annál inkább szűkítem a kört és annál inkább nem veszek észre másokat.


De a vonzás törvénye "szakértők" sokszor épp azt mondják, hogy milyen részletességgel képzeld el amit szeretnél.


Tudom, máshol meg azt, hogy a végcélre gondoljak, hogy van egy boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatom és az univerzum majd küldi.


De mindig azt írják, ne agyalj a hogyanon, azt majd az élet rendezi, de most mégis eszembe jut, hogy mégis hogyan, hol találjam meg akit keresek.

2022. jan. 19. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen csak nem mindegy, hogy a házad építésére van pontos terved, vagy a kapcsolatodra.
2022. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Türelmet gyakoroltam. Szégyen nem szégyen nekem nem volt sok párkapcsolatban részem, örülök ha van kivel,de nem érzem létszükségnek.
2022. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A pontos hogyanon ne is agyalj, de azért annyit mindenkinek kell tudni, hogy a málnát a málnásban kell szedni.
2022. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6. Mennyi az, amennyi szerinted még belefér az elképzelésbe?


7. És a türelem bevált? Én már lassan létszükségnek érzem és tudom, hogy ezzel csak ártok.


8. Próbálom jól érteni, amit mondani akarsz ezzel. Tudom, (nagyjából), hogy hol találhatnám meg akit keresek, de mit tegyek sétáljak és várjak, hogy valaki leszólítson?


Ja egyébként erről volt egy sikersztorim.(bár nem kérdezte senki😂) Volt egy időszak az életemben, se dolgozni(bezárt), sehova nem jártam csak az egyik plázába szoláriumba. Elképzeltem, hogy de jó lenne, ha ott szólítana le valaki, máshol úgyse tudna most. És ez mégis történt rá vagy egy évre, hogy elképzeltem.

2022. jan. 19. 23:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene arra várnod, hogy téged leszólítson valaki. Te is hozzászólhatsz másokhoz. A málnás azt jelenti, hogy olyan helyen ismerkedsz, ahol ismerkedni szoktak az olyan emberek, akikkel ismerkedni szeretnél.
2022. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!