Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a agykontrol?

Mi a agykontrol?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 08:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%
Köszi #9 a normális értelmes választ. Valamilyen szinten működhet ez szerintem mert azt én is észrevettem hogy a lelkiállapotom és a megélt dolgok között van némi összefüggés. Sokszor hajlamos vagyok felnagyítani a saját hibáimat például a melóban, ilyenkor meg ez az önostorozó lelkiállapot csak még több bakit szül. Ha meg alapból nyugodt és pozitív hangulatban vagyok akkor minden tök simán megy.
2022. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
55%

Egy José Silva nevű sarlatán találta ki pénzszerzési célból.


A lényege, hogy azt hiteti el az erre fogékonyakkal, hogy bizonyos technikákkal puszta koncentrálás segítségével úgymond "be tudnak vonzani" dolgokat. Azaz ha erősen gondolnak valamire akkor annak a megtörténési esélye nőni fog. Később továbbvitte a dolgot és egyéb dolgokkal is kecsegtetett, pl öngyógyítás gondolati erővel.


Drága pénzért kínálta a "tanfolyamait" ahol ez megtanulható - ez volt az egész rendszer megalkotásának a célja.


Természetesen semmi alapja vagy valóságtartalma nincs a dolognak, de mint annyi más ezotérikus dolog ez is megrendíthetetlen hívőtáborral rendelkezik.


A mai napig él nemzetközi szinten az ezotériára fogékony hiszékenyek körében a dolog. Sokan meglátták benne a gyors pénzszerzési lehetőséget és önjelölt "mesterként" sokan még ma is kemény pénzeket húznak le a tanfolyamok tartásával.

2022. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%

Jó párszor volt már a kérdés!

Az agykontroll működhet, de korlátai vannak.

Mindjárt az első: a SAJÁT agyadra vonatkozik!

Nem lehet semmit bevonzani!

Azon kívül, hogy esetleges a dolog, mert visszacsatolás is kéne.

Egy fájdalom csökkentésnél például eléggé egyértelmű a visszacsatolás, egy betegségnél már nem annyira.

2022. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti José Silva Agykontrol egyáltalán nem marhaság! Sajnálatosan sokan látták meg ennek terjesztésében a pénz lehetőségét és mindenféle jöttment élősködő indított/indít ilyen tanfolyamot. Mivel senki nem felügyelte ezen vállalkozásokat, azt és úgy taníthattak, ahogy akartak, ill. ahogy képességeiktől kitelet.

Jómagam tíz évesen különböző harcművészeti irányok felé fordultam, majd az Aikido éppen a szellemi megközelítése miatt fogott meg a legjobban. Az első mesterem nagy hangsúly helyeztt a meditációra is. Amikor ebben az időben szülinapomra megkapta José Silva - Agykontrol könyvét nagyon megfogott. A két különböző meditálási, szellemi és lelkierősítési módszer együttese sokat segített a tanulásban, vizsgákban, a felnőtté válásban.

Agykontrol tanfolyamot is látogattam párszor, fiatal felnőttként, de nagyon kiábrándító volt a dilettáns hozzáállásuk. Másoktól szintén ilyen tapasztalatokról halottam azóta is.

Hozzá kell tenni, a különböző módszerek mindegyike egyéni eredményt hoznak. Nincs általánosan bevált módszer a koncentráció, a lelki és szellemierő növelésére. Nem vagyunk egyformák! Ahogy a csokitorta sem jön be mindenkinek, úgy az agykontrol sem. Viszont, attól, hogy egyeseknél nem működik, még nem kéne a sárga föld alá kritizálni. Tehát, a legjobb a csokitortánál, ha megkóstolod és saját véleményt alkotsz, az agykontrolt pedig kipróbálod és megtapasztalod.

Még egy megjegyzés. Egy-két próba után ne várj hatást! Ez lassú, hosszú folyamat, aminek idő kell. Amennyiben kiegyensúlyozottabb, befogadóbb, átgondoltabb leszel, már elérte célját, a segítséget. Ez csodaszer, nem varázsütésre működik! Ehhez az alkalmazó saját énjére is szükség van!

Ha ez lesz, ami neked segít az életben halandi, akkor a kritizálók véleménye nem számít majd. Mindenki úgy boldogul az életen, ahogy neki tetszik, ahogy számára megfelelő!

Olvasd el a könyvet, hanganyag pedig elérhető a youtube-on. (linket szívesen küldök, ha igényled)

50F (grafikus és festőművész, üzletember és családapa)

2022. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam, azt akartam írni:

Ez NEM csodaszer, nem varázsütésre működik!

2022. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem próbáljátok ki? Ellazult állapotban gondoljatok arra, hogy a dobókockával mindig hatost dobtok, aztán dobjatok 60x és nézzétek meg, hogy a matematikai legvalószínűbb eredményhez képest mekkora az eltérés. Érdekes módon ilyenkor sosem működik a dolog...
2022. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%

Talán azért, mert az agyad alapból NEM tud ilyen mutatványt?

Az agykontroll nem azt jelenti, hogy Superman lesz belőled.

Azt tudod megcsinálni - HA képes vagy kiépíteni a kapcsolatot - amit az agyad nem tudatos központjai meg tudnak oldani. Fájdalomcsillapítás, hőtermelés, szívritmus, immunrendszer, emlékezés... stb.

2022. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%
17 - Az itteni hozzászólások nem erről szólnak, sem pedig az említett Titok című könyv. Te egy tudományos értelmezést írsz le, itt pedig mások ezoterikusan értelmezik, ami nem csoda, hiszen az ezotéria témakörben vagyunk.
2022. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
41%

Az ezotéria nem azt jelenti, hogy "minden, ami hülyeség".

Eredetileg a bennfentes tudást jelentette.

Ezotérián sem tilos értelmes dolgokat írni.

2022. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
19 - És ebből mi következik? Ettől még az ezoterikus értelmezése az agykontrollnak nem az, amit te írsz. Mint ahogyan a többi hozzászóló sem ily módon értelmezte, illetve az említett könyv sem - ezekre nem reagáltál.
2022. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!