Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a agykontrol?

Mi a agykontrol?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 08:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Butaságot mondtak, akik azt állították, hogy más ember szerelmét be lehet vonzani. Bizonyos szinten lehet más embereknek tudatalatti üzenetet küldeni, de az érzéseiket, szabad akaratukat irányítani, befolyásolni nem lehet.


A körülöttünk repkedő rádióhullámokban viszont már nem volt olyan hülyeség hinni.

2022. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy "Bizonyos szinten lehet más embereknek tudatalatti üzenetet küldeni" ?
2022. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
68%

Ezt akkor lehet, ha a viselkedésed, arckifejezésed, testtartásod, illatod, stb. sugall valamit, és ezt a másik felfogja.

Ez az egyetlen módszer, amivel a másikra hatni lehet tudat alatt.

2022. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka kell üzenetet küldeni a másik embernek úgy, hogy elalvás előtt beprogramozod, hogy akkor ébredj fel, amikor a másik fél a legfogékonyabb a gondolati üzenet vételére. Sokaknak sikerült ilyen módon elindítani egy békülési folyamatot, vagy pl eladni egy lakást. Nyilván csak akkor működhet, ha a másik is akar békülni vagy lakást venni (ilyenkor nem konkrét embernek üzennek, hanem elképzelt potenciális vevőknek).

Saját példát is tudok mondani. Egy ismerősöm nem akart velem kibékülni, nem lett eredménye az üzenet küldésnek. Viszont egyszer csak úgy poénból kipróbáltam, hogy üzentem egy távoli ismerősömnek, hogy jelöljön be a Facebook-on. Nem mertem én bejelölni, mert féltem, hogy nem jelöl vissza, csak 1-2x találkoztam az illetővel. Az éjszakai gondolati üzenetküldés után másnap bejelölt ismerősnek a Facebook-on! Számomra ez elég meggyőző.

2022. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Számomra meg nem.

Mondjuk az ezotérián ez elfér - a tudományokban már nem mutatna jól.

2022. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Imádkozásnak hívják a háta mögött,

Az agykontrollt, ki telepre költözött.

Ha lemegy az ember alfába,

És erősen gondol az álmára,

Megesik néha, hogy nem teszi hiába.

2022. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
68%
36 - Ez esetben mi történik az almával?
2022. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!