Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akinek be vált a vonzás...

Akinek be vált a vonzás törvénye szerelemben és ha igen hogy csináltatok? Normális válaszokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj lassan irom hogy megertsd: BA-ROM-SÁG
2022. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi de nem erre voltam kíváncsi xd
2022. márc. 12. 17:09
 3/15 A kérdező kommentje:
És nem kell le betuzni, nem vagyok értelmi folyatékos.Ha pedig nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor gorgess tovább.
2022. márc. 12. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Hat pedig az vagy ha ilyen fassagokba hiszel es faj ha szembesitenek vele…
2022. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Belédszerettem úgyhogy jól csináltad,csak nem merek kezdeményezni.Írj rám életem.Légyszi,légyszi,légyszi..
2022. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Humor Herold ***** válasza:
Én próbáltam a vonzás törvényét a szerelemben.De nem vált be.
2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
normális válasz: (szerintem :) ) : a vonzás törvénye, soha nem egy bizonyos emberre irányulhat... olyan nincs, hogy te 1 bizonyos személyt szeretnél bevonzani magadnak... viszont! ha Te tudod milyen embert szeretnél magad mellé, kinézetre-belső tulajdonságokkal... és hiszel benne, hogy meg is fogod találni, akkor működik.. akkor meg fogod ismerni azt a valakit akire vársz... (és aki rád vár) :)
2022. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 2*Sü ***** válasza:
66%

„A vonzás törvénye széles körben használt ezoterikus fogalom. Alapelve, hogy minden gondolat rezgéseket bocsát ki és a hasonló a hasonlót vonzza.



A vonzás törvénye egyszerűen megfogalmazva: minden gondolat valósággá válik. Azt a dolgot, amelyre gondolsz – legyen az akár jó, vagy akár rossz – vonzod magadhoz, és így elérheted. Ha az ember túl sokat gondol rosszra, akkor gyakrabban történnek vele rossz dolgok, ezért jó, ha pozitívan gondolkodunk, mivel a jó dolgokat ugyanúgy magunkhoz vonzhatjuk, mint a rosszakat.”



/ Wikipédia – A vonzás törvénye [ [link] ] /



~ ~ ~



Ez így nyilván némi gondolkodás után belátható, hogy úgy hülyeség, ahogy van. Hányan gondolnak arra, hogy ötösük lesz a lottón? Hányan hiszen szentül benne, hogy „na most, mert megálmodtam”?



A hit, a cél elérésének elképzelése fontos. De kvázi minden korok minden filozófiája azt hangsúlyozza, hogy a célkitűzés önmagában semmit nem ér, ha nem teszel újabb és újabb lépéseket a cél elérése érdekében, ha a célkitűzést nem követik tényleges döntések és tettek. A vonzás törvénye pont az ellenkezőjét állítja, azt, hogy kizárólag a gondolat számít, a tettek nem hogy kevésbé lényegesek, de teljesen lényegtelenek.



~ ~ ~



Nyilván hiába gondolok én akármennyit arra, hogy Nobel-díjat kapjak, ha nem tanulok, nem végzek évekig tudományos munkát, nem teszem bele a megfelelő munkát, energiát, időt, akaratot, kitartást, csak üldögélek hülyén a fotelben, aligha fogok Nobel-díjat kapni.



Hiába gondolok én arra, hogy én leszek a miniszterelnök, ha nem dolgozok ki politikai programot, nem lépek be egy pártba, vagy nem alapítok pártot, nem kampányolok, tehát nem teszem meg a cél eléréshez szükséges lépéseket, akkor soha az életben nem leszek miniszterelnök.



Hiába gondolok arra, hogy én majd egy rocksztár leszek, ha nem veszek magamnak egy gitárt, nem gyakorlok napi x órát, nem lépek be, és nem alapítok együttest, azt nem reklámozom, menedzselem, vagy nem bízok meg senkit, aki ezt tenné, azaz megint csak nem teszem meg a cél eléréséhez szükséges lépéseket, akkor nem leszek rocksztár.



Hiába gondolok arra, hogy jól fizető állásom lesz, ha nem szerzem meg – hosszú évek erőfeszítésével, akaratával, kitartásával – azt a szaktudást, amit majd egy munkavállaló érdemesnek tart egy nagyobb fizetéssel honorálni, nem igyekszem a legjobb lenni az adott szakmában, és nem végzem a munkámat odafigyeléssel, pontosan, a képességeim, energiám legjavát adva, akkor nem lesz jól fizető állásom.


És igen, hiába álmodozol a szerelemről vagy valakinek a szerelméről, az égadta világon semmi nem fog változni, ha nem kísérik ezeket tettek. Álmodozhatok én akármennyit Gizikéről, ha nem állok vele szóba, ha nem adom a tudtára – nem feltétlenül szavakkal –, hogy szimpatikusnak tartom, ha a kellő „alapozás” után nem hívom el mondjuk vacsorázni, akkor nem fog történni semmi. Illetve itt kettőn áll a vásár, Gizike is meglépheti a megfelelő lépéseket, de hogy megteszi-e vagy sem, az nem attól függ, hogy én miről álmodozom.


~ ~ ~


Mert ha valaki csak elgondol valamit, de nem tesz az elérése érdekében semmit, az szimpla álmodozás. Az álmodozás meg az élet megrontója. A vonzás törvénye meg azt mondja, hogy álmodozz, képzelegj, az éppen elegendő a céljaid eléréséhez. Hát egy fenét. Nem elég vágyni arra, hogy búzád legyen. Az könnyű – és pont emiatt vonzó a vonzás törvénye, mert a könnyű, de hamis utat kínálja –, ha búzát akarsz, ahhoz szántani is, vetni is, aratni is kell.

2022. márc. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igy van utolso.

Ezt az egeszet az emberek tobbsege felreerti.

Valojaban mukodik a dolog de csak ugy ha teszel is erte.

Konnyen belathato hogy pozitiv gondolatokkal àtszőtt vàgyat elerni sokkal inkabb sikerulhet, mint negativval.

A sportban konkretan merheto teljesitmenyben.

Ennyi a valodi vonzas torvenye, nem tobb nem kevesebb

2022. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"/ Wikipédia – A vonzás törvénye ["

Legalább ne egy ateista, modern tudományos szellemmel átitatott, cenzúrázott tartalomból próbáld kiszedni a misztikus, tiltott tudást, mert ott biztosan nem fogod megtalálni. El se olvasom a szövegedet, mert már ebből látszik, hogy nem értesz ehhez.


A vonzás törvénye ugyanúgy tartalmazza az akciót, nem csak a képzeletből áll. De ilyen kezdőknek nem szeretek sok infót átadni, úgysem tudtok mit kezdeni vele.

2022. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!