Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jóga gyakorlása által a...

Jóga gyakorlása által a tudatosan áttudom helyezni a tudatomat más ember testébe.Meddig érdemes elmenni ennek a módszernek a gyakorlása közben?

Figyelt kérdés

10 évet jógáztam, fokozatosan jöttek elő a jóga által képességek, vagy sziddhik.Ezt a képességet pár hónapja éreztem először hogy tudnám csinálni.

Anyámon próbáltam ki, mert mégis családtag,ha bármi lesz, még sem egy idegen ember lenne.

belemásztam a tudatába, és valami elképesztő volt.Szemén keresztül láttam mindent, majd egy egyszerű dolgot csináltam meg vele, amit nem akart.Mikor kimentem a tudatából nemsokára odajött hozzám a szobába, ahol feküdtem,így hajtottam végre a tudat manipulálást,és azt mondta nagyon furán érezte magát,mintha valaki lett volna benne.

Annyit mondott még hogy olyan dologra késztette ez a valaki hogy a telefonját dobja jó messzire a füves udvarra.Majd utána kimentünk és megmutatta hova dobta.

Érdemes lenne ezt arra felhasználni hogy mások pénzt utaljanak nekem?


2022. máj. 5. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
:D
2022. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a szerből én is kérek.
2022. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Menj aludni.
2022. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SZücsöm ***** válasza:
82%
Volt egyszer egy Lipótmező....
2022. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a kérdés komoly-e de igencsak komoly ellentmondást látok.

Bennem is jöttek már elő sziddhik, bár nem jógázom, de nem tudatilag nem jutottál el oda sok évnyi tapasztalat után, hogy abszolút nem korrekt amit csinálsz, vagy amit szeretnél elérni ezzel? Hol van ebből a spiritualitás, vagy hol van ebből az érettség? Nagyon megfogod szívni ha ilyenekre használod a képességed.

2022. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös!

Neked milyen sziddhik jöttek elő?

Tudatosan használhatod rosszra később így fog valaki a fekete mágia felé orientálódni.

2022. máj. 6. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem már csak akkor jöttek képességek, amikor már réges régen a jóságot szolgáltam.


Nyugodtan csináld, ha így szeretnéd. Nem éltetem azt a formát, amit megfogalmaztál, de pl gazdag rossz emberektől én is szívnám a pénzt, bár a pénz már csak következménye lenne annak, amit csinálnék vele. Ez a..., test irányítása nagyon nagyon amatőr és felelőtlen. Meditálnod kéne többet. Az elméjüket kell manipulálni, hogy arra forduljanak amerre te akarod. Ha istent szolgálnád, akkor rengeteg emberbe mennél és változtatnád meg őket. Csak hát gondolom nem vagy bölcs.

Sebaj. Sok mókát! :))

2022. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érzem hogy jó ember vagy.

Spiritizmus mindig is érdekelt, sokféle irányzattal kísérleteztem, ha eredményt tudtam elérni azt mindig kihasználtam.

A jóga meditáció vizualizáció,elmekontroll nagyon megfogott.

Sok képesség alakult ki bennem míg ezeket gyakoroltam.

2022. máj. 6. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. gyógyítás és ráérzések. De miért nem akarjátok ezt jóra használni a 7-el együtt?
2022. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tudi333 ***** válasza:
Hát ha ez neked menne akkor nem kérdeznél itt ilyet! :)
2022. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!