Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért vagyok nyugodtabb ha...

Miért vagyok nyugodtabb ha nem hallgatok több subliminalt?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán volt baj, hogy ha subliminal-okat hallgattam max annyit, hogy fájt a fejem. De utóbbi napokban igen csak feszült voltam belül. Próbáltam olyanokat hallgatni amik népszerűek illetve sok válasz van alatta, de lehet nem mindegyik hat nekem, az utóbbi 3-4 hatott amúgy. Nemt sokat hallgatok de lehet azért is mert egy nap egymás után hallgattam több félét is? Este meg pánik tört rám a napokban, féltem pánikoltam teljesen okvetlenül de valszeg a sub-ok miatt. Tegnap hallgattam utoljára ma csak egy flusht használtam, azóta sokkal nyugodtabbnak érzem magam, nem érzem azt a tompa fejfájást. Mióta hallgattam őket az esti rutinjaimmat se tudtam elvégezni, valahogy tompította azokat lehet, most ma eltudtam végezni a rutinjaimat mint takarítás, pakolás stb..előtte halogattam. Aki jártas subliminálokban olyan írjon inkább légyszi :)

Meg akivel volt hasonló aki szintén hallgatott subliminalokat.>**

Rájöttem hogy a legtöbb dolgot amit subliminallal akarok helyrehozni, magamtól is megtudom csinálni, csak 1 volt amit nem és a subliminal segített de azóta minden oké miután abbahagytam. BOcs ha rossz kategória, valamilyen szinten ez agykontroll de fogalmam sincs mi másba tartozna :D..



2022. máj. 30. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkire más hat. Nekem az iDoser és a fehér hang vált be mindig.
2022. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Ajjaj, egy pszichiáter segítségével többre mennél.
2022. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2.Direkt írtam hogy ilyesmiket ne írjatok, nem tudok mit kezdeni vele :D...aki nem járatott subliminal témában minek ír egyáltalán? :D értelmetlen
2022. máj. 31. 12:46
 4/20 A kérdező kommentje:
bÁr a pipáidból látom mennyire témához illően válaszolsz...
2022. máj. 31. 12:51
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
gondolom azert mert baromsag. mint ahogy az agykontroll is.
2022. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5.ja de én se írok mindenhez kommentárt ami szerintem baromság...főleg hogy úgy ki van kötve hogy inkább csak olyanok írjanak akik ismerik a dolgot...és azért itt szoktak lenni kérdések ezzel kapcsolatban, annyira nem baromság.
2022. máj. 31. 12:52
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
de, baromsag. nem mukodik, magadat csapod be. foleg ha fejfajast meg szorongast okz neked, hagyd abba!
2022. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7.Figyu minek írsz olyan kérdésre amit úgy se hiszel el?...saját tapasztalatból írtam hogy hatottak nem mind de igen is hatott, nem baromság..hiiába próbálsz meggyőzni nekem nem baromság...
2022. máj. 31. 13:08
 9/20 A kérdező kommentje:
8.Kérlek inkább ne figyelt többet a kérdésem, nem érdekel a válaszod...szia! Direkt kikötöttem hogy olyanok írjanak akik jártasak benne illetve ismerik akik szerint baromság...inkább kíméljenek meg maguknak egy kört...
2022. máj. 31. 13:09
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

A tudatalatti folyamatos ingerlése iszonyatosan leterheli a szervezetet.

Ugye régebben a KGB szórakozott ezzel, bár a 2010es években is volt egy ilyen botrány, hogy az oroszországi amerikai nagykövetnek ordas fejfájása lett, és kiderült, hogy megpróbálták ilyesmivel manipulálni.


Az agyad így is többmillió információt dolgoz fel akár párra alatt is. Ennek csak egy nagoyn pici töredéke jut el a tudatodig.

Minél több az infó, annál nagyobb a terhelés. Egy zajos progresszívmetál koncert is iszonyatos tehrelés amit utána jól ki kell pihenni.

A subliminal is csak egy ilyen extra terhelés. Mivel nagyon leszívja az agyat ez a rengeteg plusz infó amit fel kell dolgoznia és ki kell szűrnie, ezért abszolút nem csodálom, ha a napi teendőidre sem maradt utána energiád.

2022. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!