Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az olyan szuperképességű...

Az olyan szuperképességű emberek akik ki is használják képességeiket előbb utóbb az fbi és a cia figyelmét is fekeltik?

Figyelt kérdés

Akik az agykontrollt,elmekontrollt magukon és másokon alkalmazni tudják,teleportálást,levitációt tudnak csinálni,pszichokinetikus energiájuk van.

Vannak olyan ügynökök akik világszerte keresik az ilyen embereket?


2022. júl. 31. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

túl sok supernaturalt néztél


menj aludni

2022. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a filmekben (Kecskebűvölők) és a videojátékokban (Beyond Two Souls).
2022. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Persze. A CIA elég erősen kísérletezett a telepátiával, ráadásul elég bizonyos eredményekkel. Háborúban szerezhető előnyök miatt keresték/keresik azokat az embereket, akik távolba látók, főleg kémkedés miatt. Stargate Project az egyik, amiről nyilvánosan is tudni lehet. De ez a többi országban is ment/megy, pl. Oroszország. Persze aki lusta utána olvasni és csak a saját tudatlanságát villogtatja, mint az első két válaszoló, ők örökre abban a hitben fognak élni, hogy ilyen nem létezik.

Ha tudsz angolul, itt egy nagyon jó csatorna, ami ezzel (is) foglalkozik:

https://www.youtube.com/watch?v=PcMpRBVQmGE&ab_channel=Mr.My..

2022. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

#3

Jó videó, csak semmi konkrét nem hangzik el.

Tehát semmi értelme nem volt megnézni a két részes videót, 90% spekuláció.

2022. aug. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nézted a The boys-t vagy valami más sorit?:D
2022. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
37%
A pszichológusokét egészen biztosan :)
2022. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nop.

A cia csinálgatna ilyeneket, de ők férgek. Hulaldékok. Nem értik istent, szóval egy bölcs, akinek képessége van, elérhetetlen nekik.


Én évek óta használom a képességemet, sőt eleinte eléggé vadul, és csak az vette észre, akinek hagytam. Senki le se kaki. :))

2022. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

#7

Nincs isten.

Change my mind.

2022. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha igy lenne akkor engem mar reg begyujtott volna egy ilyen szervezet, mert a kornyezetemben en vagyok az aki a leglustabb semmirekello es megis en elek olyan eletet hogy semmire nincs gondom, es mindent elerek amit akarok, es nekem sincs fingom hogy lehet nekem allandoan szerencsem. Felnott eletben ez full szuperkepesseg, trust me.
2022. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!