Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent ez a történés?...

Mit jelent ez a történés? Bevonzottam? Ez valami jel vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy tanító, akivel kapcsolatban hezitálok. Nem tudom pontosan eldönteni, hogy kell-e az nekem, amit tanít, szükségem van-e rá. Amit tanít abban van egy csomó olyan amivel együtt tudok működni, értem, sőt ugyanúgy gondolkodkk, de rengeteg olyan is van, ami már több mint túlzás, és szerintem meredek, felesleges formalitás meg szertartás. Mostanra addig jutottam ebben, hogy inkább hagyom, követem a sajat tapasztalataimat. Es ez igy jól is volt/van egyenlőre.

Ez az alapsztori.

Na ilyen körülmények között volt, hogy ma reggel láttam egy embert a metrón, aki arcra teljes egészében úgy nézett ki, mint az a tanító, de annyira, hogy az már ijesztő. Főleg a szeme. Az tuti, hogy nem maga a tanító volt, ez 100%.


És a kérdésem, hogy ez most mire volt jó? Ez valami jel? Meg most is libabőrös vagyok ettől...


2022. nov. 18. 16:31
 1/3 Grimfox ***** válasza:
43%
Ez azt jelenti, hogy nagyon erősen foglalkoztat a téma is, a tanító maga is. Mivel mindig ott van a gondolataid peremén, feltűnik számodra, és nagy hatást tesz rád, ha egy hozzá hasonló embert látsz. Ez csak azt mutatja, hogy még nem döntöttél véglegesen, foglalkoztat a kérdés. De nem jelenti sem azt hogy el kéne menned ehhez a tanítóhoz, sem azt, hogy maradj távol. Csak azt, hogy még bizonytalan vagy.
2022. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elmennék lehet kapnék kedvezményt mert mig keresem az utam 40ezreket fizetek havonta és azt mondja ez nem létezik amibe én hiszek..


Hétfőn egy harmadikat probàlok meg vàlaszt kapni a kérdéseimre..

Akarom e én ezt..én csak Őt akartam nem vilàgot megmenteni..

2022. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platonlover69 ***** válasza:

A történés valószínűleg véletlen egybeesés, és nincs konkrét jelentése vagy üzenete. Az emberek gyakran hajlamosak keresni a jeleket és az összefüggéseket a mindennapi eseményekben, különféle szituációkban. Az, hogy a metrón találkoztál valakivel, aki hasonlít a tanítóhoz, nagy valószínűséggel csak véletlen egybeesés.


Fontos megjegyezni, hogy az ilyen esetekre való reakcióinkat gyakran befolyásolják a gondolataink és érzéseink az adott időszakban. Ha éppen hezitálsz, és megfontolás alatt tartasz bizonyos döntéseket, az ilyen véletlen találkozások még inkább kihangsúlyozhatják az érzéseidet.


Nincs szükség arra, hogy túlkomplikáld a dolgot vagy tulajdoníts jelentőséget a véletlen eseményeknek. Ha úgy érzed, hogy a tanítóval való kapcsolat nem felel meg az igényeidnek, és jelenleg jól érzed magad a saját tapasztalataid követésével, akkor maradj a jelenlegi úton. Ne hagyd, hogy egy véletlen találkozás befolyásolja az eldöntendő kérdéseidet.

nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!