Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet látni a családomban?

Mit lehet látni a családomban?

Figyelt kérdés

Milyen fontos dolgok történtek a múltban? Sajnos anyám és apám elváltak több mint 22 éve, azóta soha nem keresték egymás társaságát. Mindig mondják anyám családja otthon, hogy jobb is hogy nem ismerem apám mert alja ember. De mégis, hogy lehet ilyet mondani róla? Miéet mondják ezt, mi az oka amiért ennyire gyűlölik őt? Ők engem mennyire jól nevelnek? Valamint mi történt anyám ágáról a többiekkel? Olyan eseményekre vagyoknkíváncsi amit sosem mondtak nekem, vagy nem tudok?

Mi fog történni a csonka családommal későbbiekben? Nekem lesz majd családom, és ha igen akkor boldogabban fogok élni? Mik a fontos események amik be fognak következni?

2000 5. hónap 2. napján születtem.

F



#család #jövő #történések #tönkrement szülők #múlt események
2022. okt. 24. 07:37
 1/7 Bálvány ***** válasza:
66%

Megtisztelő a bizalmad az asztrológia iránt, de egy képletből sem derülhet ki minden szaftos részlet.

Hogy lássunk is valami, ahhoz egy PONTOS születési időpont mindenképpen kell (ÓRA/PERC-es) és a születési helyed.

2022. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Születési időm 10:25 Fehérvár
2022. okt. 24. 11:12
 3/7 Bálvány ***** válasza:

Na jó, ha kíváncsi vagy az igazságra akkor teregessük ki a családi szennyest:


Kezdjük anyuci szemszögéből:

10. házadban áll a Hold ez egyértelműen anyut jelöli. Mit tudunk róla?

A Hold a Kosba esik, így egy lendületes személyiségről beszélünk aki előbb

cselekszik mint gondolkodik. Merkúrja ugyanitt együttáll a Vénusszal ezért szerelmesen suttogó hangjával bűvölte egykoron a férfiakat.....de talán kevés volt ez ide. Anyu a világ megfogható dolgaiban hisz, pénzben/anyagban kétkezi munkában. 2. háza a Bikában benne együttállnak hatalmas erők. Nap-Szaturnusz-Jupiter és még a töketlen Mars is. Hajtja a lóvét, dolgozik keményen. Tenyeres-talpas asszony, korábban tűzről pattant menyecske lehetett.

8. házában a Plútó titkokat rejt nála. 10. házában pedig megleshetjük, hogy (anyu-anyja azaz) nagymamád Neptuni ármánykodással

fúrja, mérgezi anyád szerelmi életét (támadja Vénuszt). A Mars feralis....nehéz így kapcsolatot teremteni a férfiakkal.

11. házból pedig 'jóbarátok' uránuszi, hirtelen akciói csipegetnének a becsületesen megkeresett lóvéból.


Apu személye kevésbé beszédes:

4. házad a Mérlegben harmonikus gyermekkori otthonról mesél, melynek ura (a Vénusz) az anyai területen esik puhára a Bika ölelésében.

A Nap súghat nekünk apuciról némi információt. Együttáll a Jupiterrel-Szaturnusszal. Személye összeforrhat a kiteljesedett igazsággal-bölcsességgel, korlátozó racionalitással, megfontolással. A titkok (halál) házából támadják, kiszámíthatatlan, véletlenszerű erők.


Hogy lesz-e neked gyermeked/családod?

Szerintem biztosan mert a Hold trigont küld az 5-ben álló Plútónak ............ de mélyebbre nem ásnék.

2022. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bálvány ***** válasza:
2022. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. okt. 25. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
De én az asztrológia helyett felkeresném apámat is.
2022. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnám hol van, mi van vele felkeresném.
2022. okt. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!