Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rájöttem miért nem szeretem a...

Rájöttem miért nem szeretem a társasági sportokat, mert nem vagyok magabiztos, (lent)?

Figyelt kérdés

egy átlagos gondolkodású ember elfogadja hogy ez van mind1, de én nem tartom magam ennyire átlagosnak és szeretnék ezen változtatni amellett hogy végeztem agykontroll tanfolyamot, de hogyan?


csak a 11-12 évesekkel tudom nem bal*aszul érezni magam ,ha már idősebbek akkor azok általába a bunkó szinten röhögcsélnek,

meg persze a velem egyidősekkel is megvagyok ,de az is olyan legyen akinek szintén kéne egykis önbizalom...


ez van már 5 éve ,annyira rosszul érzem magam .többször mint jól:( 17F


2010. okt. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek érzed magad rosszul? Érezd magad jól, hisz az a lényege! Röhögd ki magad, ha béna vagy, nevess a többiekkel :) A focisták különösen nem nevezetesek arról, hogy toleránsak, meg csöndesek, jóhogy kiröhögnek ha béna vagy. Nem ott fogod megtalálni az önbizalmad sztem.


Menj mondjuk capoeirázni, ott is emberk között vagy, nem leszel kék-zöld, de mozogsz, jó esetben koedukált az edzés, meg sztem érdekes mozgásforma.

2010. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
freerunra edzek, trükköket tanulok ,csak a hely ahol tanulok nem vagyok egyedül, ezért olyan sz*r
2010. okt. 5. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg őket, hogy tanítsanak, hogyan lehetnél jobb? Ők se vérprofinak születtek, ez ne frusztráljon.
2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nehéz tőlük kérdezni, nemtudom mikor van a megfelelő alkalom:( ,sosem találom el
2010. okt. 6. 18:15
 5/5 anonim válasza:
az igazi freerunosok mindig segítenek ha nem csak divatból csinálják akkor mindig megvan a megfelelő alkalom ez ne zavarjon és a legfontosabb ha elesel kelj fel és gondold végig mit rontottál hogyan lehetne jobb legjobban ezt egy videón látod saját magadról. le kell győznöd a félelmed nem pusztán agyban döl el minden tenend is kell érte amit elgondoltál csináld is meg
2013. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!