Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok az extrém sportokat?

Figyelt kérdés
Majdnem mindegyik kapcsolatom emiatt ment tönkre. Adrenalinfüggő vagyok, sokféle extrémsportot űzök, leggyakrabban mtb downhillt. Az elején elámulnak 1-2 komolyabb ugrás után, majd később mind abba akarta hagyatni velem. Választás elé állítanak: a bicód vagy én? Erre a válaszom: a bicóm örök szerelmem marad, osztoztok rajtam vagy ennyi volt. Ez az egy amiből nem engedek, de ezt akarják elvenni a legjobban. MIÉRT?
2011. okt. 28. 01:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen még hozzáfűzném azt hogy ismerek olyan lányokat akik szeretik az adrenalint, de azok vagy foglaltak vagy semeddig nem tudok eljutni velük. (F/23)
2011. okt. 28. 02:16
 2/16 Walk With Me ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én ilyen nyugisabb srác vagyok, mégsem kellek nekik, szóval nem tudom.


Talán attól félnek, hogy ha megszeretnek akkor folyton azon aggódhatnak majd, hogy mikor töröd össze magad...


Te örülnél, ha a barátnőd mondjuk katona lenne?

2011. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Féltékenység. Szerintem nem az a lényeg, hogy abbahagyd, hanem hogy hajlandó legyél abbahagyni valamit, ami neked fontos, és mindezt miattuk, mert csak így lesznek elsők.
2011. okt. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet hogy túl sok időt fordítsz az extrém sportodra?

Én még ilyet nem hallottam, hogy egy nőnek ne tetszett volna ha a pasi extrém sportol...

Viszont az már necces mikor több időt bicajozol mint amennyit a nőddel töltesz. Ebben az esetben viszont meg tudom érteni az exeidet...


21F

2011. okt. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én MTB maratonozok. Egy gyenge szinthez is sokat kell edzeni. Mindig tudták a barátnőim, hogy ez nekem egy nagyon fontos hobbi, hiszen a barátaim többsége is ebből a körből való. A kapcsolat elején el kell mondani, hogy rendszeresen tekersz.

A lányok is szeretnek egyedül lenni, tehát nem gond, ha nem vagyok mindig velük. Viszont randit nem mondok le egy haveri bringázás miatt. Általában előre tudom, hogy mennyi ideig fog tartani az edzés. Értékelik, hogy tudható, mikor lesz rájuk időm.

2011. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h tényleg túl sok időt töltesz ezzel a sporttal. (Mi ez egyébként? Nem hallottam még róla.:))

Vagy tényleg féltenek, h összetöröd magad, a nők már csak ilyen aggódósak.

Azt nem osztom, h féltékenyek a sportodra, mivel senki nem hülye, miért lenne egy hobbira féltékeny, ez hülyeség.

És szerintem eddig csak rossz lányokba akadtál. Mármint rengeteg lány odavan az extrém sportokért. Nem hinném, h mind abba akarná hagyatni veled. :) Max úgy ismerkedsz ezentúl, h: - Szia, Xy vagyok, és ezt a sportot űzöm. És NEM fogom abbahagyni. Meghívhatlak egy sörre? :D


Na de a viccet félretéve: mit értesz az alatt, h azok a lányok, akik hasonló adrenalin-függő típusok, nem jutsz el velük semeddig? Ezt nem értem. :D

2011. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


első: Kissebb sérüléseket elég gyakran szerzek, ez velejárója ennek. Ezek a sérülések nem maradandóak.


harmadik: Igen, sok időt áldozok erre, de nem minden időmet ez tölti ki.


negyedik: Randit soha nem mondtam le a bicózás miatt. A DH-ban kevés edzésre van szükség, vagyis ott inkább egyensúlyra kell edzeni. Van egy Kelley's Spider bicóm is amit hosszabb táv megtéteéhez használok (30-50km). Bármikor igénybe veheti az aktuális lány ezt a bicót és együtt tekerhetnénk, de ez nem jellemző.

2011. okt. 28. 10:26
 8/16 A kérdező kommentje:

12:20


Az mtb (mountain bike) downhill. egy olyan sport ahol egy hegyről kell lefelé jönni amilyen gyorsan csak tudsz. Ehhez kell egy masszív össztelós bicó. A pálya ugratókkal, döntött kanyarokkal és néhol elég rázós, sziklás, gyökeres(erdei pályák) útvonallal van nehezítve.


Az extrém bicós lányok teljesen mások, mint a lányok úgy általában. Haverjaimmal kimentünk Ausztriába. Ezt minnél olcsóbban akartuk megoldani,ezért sátor, nomád életmód stb... másfél hétig. Volt ott 2 lány is. Nem zavarta őket ez, sőt élvezték ezt a másfél hét nomád életet.Teljesen igénytelenek(ezt jó értelembe vedd) voltak, ellátták magukat.Nem az hogy jaj hol fogok pisilni, kakilni stb...

Bepróbálkoztam egyiküknél, de a vége alkalmi szex lett.Nem akar többet. A másik lány sem akar kapcsolatot, de nagyon jó velük lógni.

2011. okt. 28. 10:41
 9/16 A kérdező kommentje:
ja bocs nem 12:20 hanem 10:20
2011. okt. 28. 10:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha szeretek vkit, akkor ő fontos nekem. Nem szeretném, hogy baja essen.

Ez vmilyen szinten önvédelem. Ha a párom vmi veszélyes sportot űzne, állandóan azon aggódnék, hogy vajon lesz-e vmi baja.

2011. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!