Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az Agykontroll mire jó lehet...

Az Agykontroll mire jó lehet vele félelmeket kelteni más emberekben ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, sőt a tanfolyamon eleve úgy "programoznak be", hogy ha másnak ártani próbálnál vele, akkor soha többé ne tudd használni semmire. Továbbá ha arra programozol, hogy egy haragosod baleset érje, akkor az agyad csak a balesetet tudja értelmezni és ezáltal téged érhet baleset. Van a "labor szint", amit saját és mások gyógyítására lehet használni, de hangsúlyozzák, hogy diagnózist csak orvos állíthat fel, agykontrollos(bármilyen gyakorlott is) nem.
2023. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Grimfox ***** válasza:
97%
Nem lehet. Az agykontroll nem mások agyát irányítja, hanem a saját elméd feletti irányítást erősíti. Az elméd persze sok dologra képes, de vannak határai. Az agykontroll ezeken a határokon belül dolgozik. Gyakorlatilag a maximumot igyekszik kihozni az amúgy nagyrészt kihasználatlan elmédből.
2023. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

"Az Agykontroll mire jó "


Hogy az oktatók lehúzzák a sok kretént, aki elhiszi a meséjüket.

2023. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
3-as nekem gyökeresen megváltoztatta az életem(jó irányba) az agykontroll tanfolyam.
2023. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Hogyne.
2023. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Lehet az agykontrollal félelmet kelteni másokban. Elég csak emlegetni. Az elmebetegektől általában kicsit félnek, mert más módon is kiszámíthatatlanok lehetnek.
2023. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Agykontrollal eléred hogy bebújj valaki asztala alá, aztán kiugorj amikor az ember arra jár.
2023. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Sokakat megijeszt a valóság. Erre alkalmas.
2023. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem elég szektás dolognak tűnik az agykontroll…..

ismertem olyat aki elvileg űzte, ehhez képest mindig bealudt kozben és olyanokat mondott hogy ő agykontrollal meg tudta nezni hogy a párját az orvos megölte műtét közben… 😬

2023. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
88%
Az agykontroll elvileg egyfajta vizualizációval támogatott önszuggesztió. Nem nehéz belealudni az "alfa" állapotba. Viszont az ilyen vad dolgokat, mint a mások elméjének irányítása, meg a távolbanézés, stb. nem tudom honnan szedték, és ki tanítja így az agykontrollt.
2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!