Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Házasságot sikerült már...

Házasságot sikerült már valakinek manifesztálnia?

Figyelt kérdés
Adott személyre gondolok, akivel le szeretném élni az életem

2023. aug. 27. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Általában olyanoknak, akik tettek is érte.
2023. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Manifesztalni sikerült fejben…

De a valóságban oda is kell menni hozzá, össze kell ismerkedni. Járni egy darabig, aztán jöhet a házasság. Tudod letezik a folyamat nevü valami, ami csak az ido múlásával teljesedik ki…

2023. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hosszúhajú ***** válasza:
49%
3. ne szekáld má' nyilván nem a fotelben várja hogy belépjen
2023. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk egyutt
2023. aug. 28. 08:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele.
2023. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként nem a házasságot manifesztálnád, hanem egy ember saját akaratát szeretnéd felülírni a tiéddel. Ha szereted, akkor nem teszel ilyet. Ha meg ő is szeret, akkor nem ciki ezt megkérdezni, egyáltalán a tervei között szerepel-e valaha házasodni. És ha igen, téged szerinte már megismert-e eléggé két év alatt ahhoz, hogy döntést hozzon. Vagy ha még várna, akkor pontosan mire. Ház? Autó? Diploma? Ne manipulálni akard a párodat. És ne legyél az, aki már 5 gyereket szül, de még mindig nem meri megkérdezni, elveszik-e, nehogy elrontsa a meglepetést. Húzd meg a saját határaidat és élj úgy, ahogy szeretnél.
2023. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Én szerelmi kötést csináltam, amiből úgy érzem egyszer házasság lesz. A kötésről pedig a gyakorin szereztem tudomást régen, úgyhogy csak neki köszönhetem, hogy sikeresen visszajött a szerelmem aki kirakott!
2023. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezek a szerelmi kötések nem kamuk? Én a manifesztáció spirituális oldaláról kérdeztem, de foglalkozom boszorkánysággal 5+ éve. Mostanában lett felkapott a fekete esküvō mágia, de aki azt elkészíti sajnos egy csaló. Ugye nem Nyerges Bettina tanított neked szerelmi kötést?Mert azt várhatod...

Ha valami megbízható forrást találtál, azt megosztanád velem üzenetben, kérlek?

2023. aug. 29. 23:06
 10/15 hosszúhajú ***** válasza:
75%
9. de ha foglalkozol boszorkánysággal akkor azt is tudod hogy akkor is egybe fog tartani a kötés, ha már mennél vagy nem jó vele, vagy elromlik vagy akármi...vagy bármi és egymás mellett fogtok szenvedni. boldogságot nem fog adni a halálig csak esetleg boldogtalanul összeköt.
2023. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!