Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztálás tényleg beválik?

Manifesztálás tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Egyszer egy konkrét fiút megpróbáltam magamnak még régebben bemanifesztálni és két napja rámírt. Már nem érdekel meg semmi csak azon tűnődtem hogy ez emiatt lehetett e. Nektek beszoktak válni a manifesztálások? Ha igen tudtok példát mondani?

2022. dec. 19. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Volt már rá példa, de inkább a szexuális vonzerőnek tulajdonítanám.
2022. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Vagy mert annyit gondoltam rá, elképzeltem vele a dolgokat? Nem ez volt az első eset... Szóval ki tudja :)
2022. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mukodik.
2022. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%

Sajnos nem. Akik TikTokon, könyvekben stb. állítják hogy úgy lett meg az álom házuk, álom párkapcsolatuk, stb., azok sajnos hazudnak.

Olyan formában lehet amúgy hasznos, hogy magad viszed közel a vágyott dologhoz, és tudat alatt is próbálsz tenni érte, és így van esélyed megkapni.

2022. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
14%
Persze, ezért van 2 ferrarim és dugok Victoria's Secret modelleket.
2022. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sajnos nem vált be. 1 éve próbálom bevonzani azt amit szerettem volna,de már inkább feladtam. Mindent úgy csináltam ahogy kellett,de mégse jött össze.(és nem nagy dolog volt tényleg)
2022. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
A manifesztalas nem azt jelenti hogy leirsz 66x egy dolgot, vagy minden este lefekves elott vizualizalod hogy egyutt vagy az adott illetovel (van hogy ezek is beletartoznak de nem CSAK ez), a manifesztacio egy sokkal osszetettebb dolog mint barki is gondolna. A manifesztacio igen is mukodik, csak nem ugy kell csinalni mint ahogy a kozossegi median a noname emberek irjak akiknek fogalmuk sincsen mi az a manifesztacio.
2022. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindig bevonzottam a barátnőimet és a munkákat is. Volt h pénzt is. Annak nem fog működni aki ateista vak agymosott. Azoknak semmi nen működik az egvilagon mert vakok.
2022. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 na akkor hogyan kell csinálni?
2022. dec. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Röviden azzá kell válnod mint amit manifesztálsz, ha akarsz egy boldog párkapcsolatot, ugy kell viselkedned mint ha egy boldog párkapcsolatban élnél es hinned kell a manifesztacioban.
2022. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!