Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Leírni a vágyaim?

Leírni a vágyaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Remélem, jó kategória. Egy ideje sokaktól hallom, hogy nekik sikerült már “bevonzani” dolgokat úgy, hogy úgy beszéltek róla, mintha már megtörtént volna, és leírták pár hónappal előre ezeket a vágyakat úgyszint múlt időben.

Ez nem tudom mennyire lehet valós, viszont én most ismétlek emelt biosz-kémia érettségit, és ehhez szeretném használni:D igen, tudom, a tudásom mérvadóbb hozzá, és tanulok is minden erőmmel, viszont szerintem valamennyire a szerencsén is múlhat, hogy olyan tételt húzzak majd, ami a legjobban megy, és hogy sikerüljön elérnem egy bizonyos százalékot.

Szerintetek, ha ezt így leírnám egy papírra múlt időben, hogy meglett X százalékom, meg hasonlók, akkor bevonzhatom?

Légyszíves, aki nem hisz ilyenekben, az ne válaszoljon.



2023. szept. 27. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ah szörnyen használjátok, fordítva ülitek meg a lovat, nem. Így kell ezt


Azt ismetelgesd amire hatással vagy


Pl


Szeretek tanulni

Jól megy az összpontosítás

Könnyedén megjegyzem amiről olvasok

Kedvem van foglalkozni az anyaggal

Egyre jobban megy a tanulás

Örömmel tanulok

Eleget tudok a jó jegyhez

Emlékszem a tanultakra vizsga közben is

Könnyedén felidezem a tanultakat stbb

2023. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Jó kategória és máshol is alkalmazzák csak cél kitűzés néven.

Ez nem is annyira ezo ha úgy nézzük. Leírod a vagyaid, a céljaid és a terveid. Ki teszed szem elé és elkezded megvalósítani.

De ne nyagyon mantrázz meg imadkozz hanem főleg a tettekre fókuszálj. Reggel este még csak csak mehet ez a ezoféle cucli de az ábrándozásból kevés dolog valósult meg.

Én a pontokba szedett vázlatot követem

Pl -jogsi

-nyelvvizsga

-autó

-gyűrű

-ház/lakás

Ilyesmik, persze lehet részletezni hanyas autó milyen model stb stb.

De nem a múlt időn van a hangsúlyt sosem azon volt hanem éreztesd magaddal azt hogy meg van. Ha jól tudom így fogalmaz… nem volt egy autóm vagy lesz egy kocsim hanem van egy BMW-m. Nem ekkor és akkor hanem most van. És ennek is csak a motiváció a célja ha úgy érzed minden csak egy karnyújtásnyira van tőled előbb lépsz mintha pl azzal foglalkoznál mielőtt megmázd a mount Everestet hogy milyen sok van vissza. Vagy vese érsz a munkahelyre de már haza akarsz menni (mikor lesz már vége? Istenem még 8:19 perc?!?) es az egész kín szenvedéssé válik, vergődéssé, huzavonává. És előbb lemondást róla minthogy tettel volna érte. Ennyi az értelme ennek a szrnak. Pozitív megerősítés, most melozok hogy beszállhassak a kocsiba, hogy a hazámban lehessek a családommal, hogy ez és az. Nem múlt, s nem jövő hanem jelen időben tervez ha már ezt a verziót követed.

A mult elmúlt azért kar küzdeni, a jövő meg hat annyi gond es nehézség jöhet addig, hogy nem éri meg inkább eszek egy csokit…

2023. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!