Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedülálló vagyok érdemes...

Ha egyedülálló vagyok érdemes elhagyni a reményt és magamra koncentrálni mint reménykedni és azt látni h nem teljesülnek be a vágyaim?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve egyedülálló vagyok vannak jobb rosszabb napok. Próbálom lefoglalni ,fejleszteni magam.

Beiratkoztam egy suliba és folyamatosan gyűjtögetek hogy tudjak utazni.

Szoktam eljárni kirándulni ,wellnessezni .

Nem hajkurászom a szerelmet nem is randiztam jó ideje mert vagy linkek vagy egobajnokok vagy esetleg olyanok akarnak csajozni akinek a saját élete sincs rendben.

Aki meg külsőre is bejönne annál meg én nem vagyok érdekelt.

Arra jutottam h tényleg jobb nem reménykedni mert az jobban fáj h látom h nem jön az az egy dolog össze mint szarni az egészre ..

csak meg kéne tanulnom igazából,ténylegesen szarni az egészre.

29N


2023. jan. 7. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Olyan férfit fogsz bevonzani, amilyen te is vagy ( vonzás törvénye). Így nagyon is jól teszed, hogyha a saját mentális és fizikális egészséged előtérben van, lesz energiád majd adni is másnak szeretetet, időt, törődést stb.


Persze , hogy szeretne az ember párt, természetes erre vágyni, azt ne öld ki magadból. Bízz magadban és a jövőben, minden rendben lesz!

2023. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Magadra koncentrálj, tedd rendbe az életed. Ha görcsösen akarsz kapcsolatot akkor tuti nem fog összejönni, csak majd amikor nem számítasz rá. Vagy ha nagyon szeretnél már valakit akkor tedd meg te az első lépéseket. Egy nő bármikor tud magának pasit fogni.
2023. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!