Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit lehet elérni a meditàcióva...

Mit lehet elérni a meditàcióval? Mire jó?

Figyelt kérdés
Félek kipróbàlni, úgy gondolom fogékony vagyok az ezoterikus dolgokra, és attól félek valami történik meditáció alatt, amitől megijednék,vagy félnék, valami para dolog..
2023. okt. 30. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha célod van vele, akkor sosem éred el.
2023. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A koncentrációd, figyelmed irányítását tanulhatod meg rendszeres meditációval. Fejleszteni tudod a képzelőerőd, kreativitásod bizonyos gyakorlatok által. Más gyakorlatokkal pedig állóképességed, kitartásod erősítheted. Pihenésre, relaxációra is lehet használni. A rendszeres gyakorlás jobb közérzetet, egészséget, életminőséget hozhat.

Közben a saját agyadnak vagy kitéve, nem más dimenzióknak vagy szellemeknek. Ha nem tudod leküzdeni ezt a félelmet, akkor inkább hagyd ki a meditációt szerintem.

2023. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs célom vele,nem akarok pl démonokkal vagy halott mamám lelkével beszélni,vagy ilyesmi..csak nem tudtam mire való. Nem lesz szükségem rá,nagyon erős képzelőerőm és kreativitásom van, állóképességre pedig nincs szükségem,ha nem gyesen vagyok akkor ülőmunkàt végzek. Köszönöm a választ!
2023. okt. 30. 10:34
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Kevesebb áramszámlád lesz, ha közben lekapcsolod a villanyt! Nincs vesztenivalód, próbáld meg!
2023. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Láthatod a jövőt, és megértheted az élet értelmét.
2023. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az időpazarlást.
2023. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Semmit, semmire
2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az állóképességet nem szószerint kell érteni.
2023. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelem elkalandozására, összeszedettség gyakorlására inkább koncentrációt javasolnék pár évig. Az is el tud mélyülni meditációba és nagyszerű alap.
2023. okt. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha félsz akkor meg is történik
2023. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!