Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen étkezéssel lehet...

Milyen étkezéssel lehet legjobban elérni hogy a meditáció a lehető legjobban menjen?

Figyelt kérdés

Milyen életmódra és étkezés ajánlott?

Hány óra alvás, mikor ajánlatos lefeküdni esetleg mikor felkelni. Milyen jógák segítenek?



2013. szept. 22. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

este 6 ne egyél.

Feküdj le korán és kelj korábban egy órával mint szoktál(nem nehéz, ha korábban fekszel!)

reggel ne a napi rutinoddal kezdj hanem azzal amire időt akarsz.

2013. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegetáriánus vagy vegán étrend. Tiszta ételek, tehát nincs hús, és alkohol sem, és édességből is kevés legyen. Általában keveset enni. De ezen kívül is sok egyéb feltétel... emg születni is kell rá. De ha te vágysz erre, akkor biztosan olyan a beállítottságod, menni fog előbb utóbb..
2013. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam az a tapasztalat, hogy se a korgó gyomor nem segít koncentrálni, sem pedig a jóllakott. A vegán / vegetáriánus étrenddel nem vettem észre különbséget, igaz csak egy hétig teszteltem.


Még a következőket vettem észre:


Az sem jó ha túl fáradt vagy (bealszol), de az sem ha pörögsz (nem tudsz befelé figyelni). A koffein-t lehet tudatosan használni: például ha túl álmos vagy hozzá, egy csésze zöld tea átlendíthet rajta annyira, hogy nem alszol bele. Érdemes akár egyfajta teaszertartást csinálni, elvonulni, félhomályban, csendben meginni, addig a tudatod is lenyugszik. Utánna könnyebben megy. A motiváció is fontos, érdemes egy két bekezdést meditációval kapcsolatban elolvasni egy könyvből (akár teázás alatt). Akkor jobban rááll az ember agya a dologra.

2013. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én imádkozom elötte,és felajánlom ezt az időt Mennyei Atyánknak.

És kérem a védelmét Áldását a meditációra.:)

2013. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi aszketikus életmód segít.
2013. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!