Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez? Voltál már így?

Miért van ez? Voltál már így?

Figyelt kérdés
Elképzelek egy szituációt amibe bele tudom élni magam valakivel,aztán valaki mást képzelek az előző helyébe és nem érzem valósnak. Ez mit jelenthet? Talán azt hogy a jövöm azzal lessz akivel bele tudom képzelni magam a dolgokba? Csak az írjon aki érti mit szeretnék megtudni.
nov. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Az agykontroll nem alkalmas jóslásra.
nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a megerzeseimre hogy tudok halgatni? Kaptam egy hírt egyből azt gondoltam hogy átverés ez volt az első gondolatom. Azóta eltelt párnap és nem tudom el dönteni hogy valós vagy sem.
nov. 19. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez mit jelenthet?"

Hogy látod, hogy az természetellenes. Ez bárhogy működhet. Pl egy megtörtént eseményben a másik viselkedését lemintázva mást képzelsz oda. Akkor is érzed, hogy ez nem valós, mert a tapasztalatod azt mondja, hogy az a másik valaki, nem viselkedne úgy. Ez az agykontroll gyakorlat az önismeretben sokat segít, mert kutathatsz, hogy mit miért érzel úgy, hogyan is, és hogy mennyire lehetnének változtathatóak a dolgok az elképzelt helyzetben, illetve mennyire vagy képes valakit tisztán látni, hogy jelenleg nem képviselt viselkedéseket tudsz adni neki, amikről érzed, hogy a jelenhez képest mennyire valótlan, és mi kellene ahhoz, hogy olyan lehessen, amit elképzelsz.


"Talán azt hogy a jövöm azzal lessz akivel bele tudom képzelni magam a dolgokba?"

Ez a te képzelgésed. Semmi köze a fizikai létezéshez. Kizárólag a te meglátásaidhoz van köze.

nov. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platonlover69 ***** válasza:
Nem voltam még igy.
nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!