Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltál már jósnőnél? Milyen...

Voltál már jósnőnél? Milyen volt, igaza lett? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Sokan nem hisznek a jóslásban tudom, én sem 100%-ig, de érdekel a téma, szívesen meghallgatnék tapasztalatokat.

2022. okt. 31. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kétszer voltam eddig és semmi konkrétat nem mondtak.
2022. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

En magamnak josoltam, es bevalt! Nagyon durva!


Azt josoltam, hogy soha nem fogok elmenni joshoz, mert nem vagyok orult, hogy olyan dolgokra adjak ki penzt, amik azon alapulnak, hogy idegenek megprobalnak altalanos dolgok alapjan mondani valamit masok jovojerol. Es igazam lett! Tenyleg nem mentem. 🙂


Ha akarjatok, nektek is josolok. Nyilvan jo penzert. 😊

2022. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Nekem ingyen jósoltak egyszer. Sok mindent eltalált amit alapból nem osztok meg idegenekkel. Így erre alapozva talán igaza lehet a későbbiekre való állításokban.
2022. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Igen. Vegyes.
2022. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig állítólag az egyik legjobb jósnő, akihez celebek is járnak és többször szerepelt TV-ben is.
2022. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag az olyan jósok, akik igazi jósok sehol nem reklámozzák magukat és nem tudsz csak úgy elmenni hozzájuk “időpontra”. Egyrészt megtalálod őket, mert elvezetnek hozzá, másrészt akiknek tényleg olyan nehézségei, gondjai vannak ebben az életében és szüksége van valamire, ami utat mutat, az fog odatalálni
2022. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Igen, többnél is.

Igaz, semmi mást nem csináltam, csak nevettem, hogy mondhassam: jó-sokat nevettem.

2022. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem, de anyukám volt még jó 20 évvel ezelőtt. Egy idős cigányasszonyhoz ment, aki mára már meghalt sajna, pedig én is elmennék hozzá már csak kíváncsiságból is. A jóslatai bejöttek, bár eléggé felületesek voltak (pl a nővérem bele fog szeretni egy magas, barna bőrű nagyvárosi fiúba aki a férje lesz, vagy hogy anyukám el fog válni apukámtól egy harmadik fél miatt).
2022. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%

Nem én voltam, hanem a barátom anyukája és mesélte nekem, hogy mielőtt megismerkedtem vele azelőtt ő elment egy jóslásra, ahol ilyen szerelmi jóslást kért magának és a fiának. Azt mondta, hogy a fele bejött mert a csaj azt jósolta a fia számára, hogy lesz egy lány akivel februárnak az elején fog megismerkedni (ugye én). És azt mondta még neki, hogy nagyon sok év lesz köztük és ő lesz számára az igaz szerelem. 4 év van köztünk, január végén ismerkedtünk meg és lassan 2 éve vagyunk együtt egy egészséges kapcsolatban. Amit az anyukájának jósolt az sajnos nem jött be egy picit sem.


Én személy szerintem nem hiszek benne, de ez engem is meglepett. Attól függetlenül én nem költenék rá pénzt.

2022. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
Igen nekem megjósolta a családomban egy halálesetet azt is hogy mikor és sajnos úgyis lett soha nem felejtem el,addig én sem hittem benne de pont úgy volt ahogy elmondta.
2022. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!