Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen sikereket értetek el a...

Milyen sikereket értetek el a manifesztációnak köszönhetően?

Figyelt kérdés

dec. 13. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Csináltam egy weboldalt, hogy kell csinálni.

[link]


Még képzem magam, de nem sok olyan van amiről ne tudnék.

Még lehet fogom az oldalt változtatni.

dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban ki nem állhattam az egyik iskolai bántalmazóm. Elkezdtem tudatosan bevonzani, hogy menjen el ebből a suliból. Bejött. Lehet véletlen egybeesés, nem tudom, de kellemes volt.
dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Semmit. Alapelvük, hogy kívánj valamit, és aztán engedd el. Na, most ha egy munkahelyet szeretnék, hogyan manifesztálódik, ha nem jelentkezem sehova?


Ez olyan, hogy ha beválik, akkor a manifesztáció működik, ha nem, akkor rosszul manifesztáltál.

dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1ső vagyok, szerintetek annyira rossz a weboldalam, hogy még egy pár pipát, like ot sem ér? Már évek óta képzem magam.
dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pont pár hete pár percig erősen vágytam egy utazásra, de csak egy milyen jó lenne ha, ötletként a többi sok közül és ennyi. úgy elkapott az érzés, hogy mintha tudattalanul elkezdtem volna vizualizálni e/1be hogy hogy történt meg a valóságban (is), félig álom és tudat közötti fázisban... erre nemrég jött egy lehetőség, hogy dec 27-jan 3ig kimegyünk a családommal norvégiába síelni. repjegy ingyen volt, egy utazási iroda általi ajándékként elvileg a karácsonyra közeledtére volt fogva meg miegymás. de a lényeg megvan:D
dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Az emberek 99.999%-a közelében sincs annak, ami a lényeg lenne. Ennek köszönhetően ez csak cirkuszi mutatvány. Lehet benne hinni, mondanám hogy ez legalább ingyen van, de ez még sincs így. Bizonyára az elegendő hogy gondolj valamire, meg hallgass zenéket. Ennyi erővel repülni is tudsz. Ez nem teremtés, hanem csak fókuszálás.


Figyelj mekkora varázsló vagyok! Azt akarom hogy holnap sok-sok piros színű autót láss az utcán!


Várom a beszámolókat! Egyébként én pszí-energia kócs vagyok és gondolattal teremtő nagymester!

dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 minecraft2 ***** válasza:
100%

"Semmit. Alapelvük, hogy kívánj valamit, és aztán engedd el. Na, most ha egy munkahelyet szeretnék, hogyan manifesztálódik, ha nem jelentkezem sehova?"

Nem, nem ez az alapelvük hogy el kell engedni. XD Ez az elengedés egy jó nagy hülyeség egyébként.

A tettek (jelentkezés) is manifesztáció.


1, Párkapcsolatok (az elsőt úgy hogy előtte nem csókoloztam se, zéró tapasztalat és negatív önbizalom volt előtte)

2, Önbecsülés fejlesztés (szintén negatív önbizalom miatt)

3, Fulladásos betegségem meggyógyítása

4, Emberi kapcsolatok jelentős fejlesztése (vissza is jeleztek szóban hogy felszabadultabb vagyok emberek között stb.)

5, Pénzügyi lehetőségek (munkahelyen kívül)

6, Ideális munkahely (ideális főnök, körülmények, munkatársak)

7, Fóbia feloldása


Lassan 20 éve foglalkozom a témával.

30F

dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

7. Cimbi, én 48 vagyok, és 13 éves korom óta benne vagyok! Elmondom neked hogy nincs és nem is létezik manifesztáció. Én nem kevés pénzt öltem bele, circa 10MFt-ot ez idő alatt. Utazások, rendezvények, könyvek, találkozók, előadások, kísérletezések stb. Tudod mi van? Az hogy az ég világon soha senki nem tudott még laboratóriumi körülmények között a semmibő valamit létrehozni. Nem működik! Ami ma nyomnak, annak a 99.999999%-a hamis marhaság, kizárólag az emberek lehúzására jó.


Egyetlen dolgot tudsz tenni ebben a 3 dimenziós fizikai valóságban. Felemeled a s*gged, és napi szinten teszel önmagadért. Ebben a világban a gondolatunk által vezérelve a két kezünk segítségével teremtünk és alkotunk. Vagy szellemei terméket, tanítást hozunk létre. Nincs hókusz-pókusz, meg nincs kvantum világ meg egyéb csodaszerek meg helyek.


Amit te elértél, az önmagadnak köszönheted, a gondolataidnak. Senki és semmi nem tett hozzá egy fikarsznyit sem. Te csináltad. Ahogyan én is. Az összes sikerem a kitartásom eredménye, egy kis vékony szőke gyerek voltam, az utolsó a sor végén. Én is hinni akartam benne hogy van valami csodaszer ami majd kihúz a sz*rból. Vot is! Saját magam. Isten vagyok, mert meg van bennem és benned, bárkiben az isteni szikra. Teremteni tudsz! Élj vele.

Itt jelenleg ez a szabály, nem más dolgokban kell keresni a megváltást! Itt dolgozni kell, kellenek a saját jó gondolatok, kell a kitartás az energia. Aztán létrehozol valamit!


Aki meg jön ezzel a marhasággal hogy manifesztáljon valamit, az meg lusta és buta ember. Ki merem jelenteni, én is az voltam.

dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Autodidakta módon falom a témát, vagy 12 éve minimum! Igen működik! Bármit be lehet vonzani, de tanulni kell hozzá és jelentős önmunka sem árt. Nincs olyan terület amiben ne tudtam volna alkalmazni a manifesztációkat. Nem! Nem hülyeség, hisz saját tapasztalatomat írtam le most. Csak egyszerűen nem jól alkalmazzák, vagy gondolnak rá és hopp hol is van, na? :D de baromira nem így működik.. :)
febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Itt is anonim vagy, az oldaladon is az vagy.. semmi magamról rész, vagy bemutatkozás + egy fotó, valami amiből az emberek látják ki is vagy? Csak feldobtad a mesterkurzust ami lehet rendben is lenne, van egy emailod is nyilván. DE manapság már több kell az embereknek. Nem azt mondom, hogy nem jó az oldalad, hanem azt, hogy nincs befejezve. Tudom miről beszélek, hisz a facebook oldalam 8 éve írom erről a témáról.. :) Segítő szándékkal írtam ezt most!
febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!