Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani valaki...

Be lehet vonzani valaki szerelmet felém?

Figyelt kérdés

Ismerem az illetőt es o is engem, tehát nem egy plátói rajongásrol van szó. Az egyetlen probléma, hogy barátnője van, mar eleg regota😐 ugyanakkor sokszor vettem észre, hogy küldött felém jeleket, az más kérdés, hogy mennyire értem félre a szemkontaktust random, a mosolygasokat vagy a szimpla gesztusokat mint a folyamatosan előre enged, kinyitja nekem az ajtót stb, megdicser és a többi. Ez az állapot már elég régóta tart, szerintem kb 1 éve bele vagyok habarodva. Persze nem úgy hogy barátnője van.


Be lehet manifesztalni azt hogy legyen belém szerelmes? Sok ismerősöm hallom hogy neki sikerült, valami tipp?


20 éves vagyok, ő 29 és egy baráti társaságunk van onnan ismerem



2023. márc. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Erőssen akarnod kell! A gondolat ereje néha csodákra képes!
2023. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudod, neki jobb lenne veled? Ha szereted, akkor az ő érdekeit nézed, és nem az a fontos, hogy rákényszerítsd valami hókuszpókusszal a te akaratod.
2023. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az agykontroll még mindig csak a SAJÁT agyadra hat!

Tehát olyat tudsz csinálni, hogy te legyél vonzóbb neki - de olyat nem, hogy te maradsz ugyanolyan, és ő pedig vonzódni kezd.

2023. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh. Azt hittem ez masfele is működik🥺 nem vagyok otthon ebben, de köszönöm!!


Kettes: természetesen nem tudom, és nem is akarok neki semmi rosszat, csak sose voltam odáig valamiért évekig és úgy érzem ez többet érdemelne, aztan lehet csak az én részemről, mert hát biztos lépett volna már

2023. márc. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!