Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Pozitív gondolkodás? Mire?

Pozitív gondolkodás? Mire?

Figyelt kérdés

Ha valaki úgy érzi, hogy szinte semmi jó nincs az életében, akkor hogy gondolkodhatna pozitívan? Mire?

Mert ugye a vonzás törvénye szerint, ha valamit szeretnénk, akkor pozitívan kell gondolkodni. És ha úgy tűnik, semmi kiút nincs?


2010. okt. 30. 15:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Kiút mindig van ,csak néha a kivülállók jobban látják ,mivel van problémád?
2010. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mindennel. Barátaim olyan, mintha nem lennének, szerelem valahogy mindig csak másoknak jut, pénzügyileg sem állunk valami fényesen... Ráadásul én magam is annyira elrontott vagyok kívül-belül...
2010. okt. 30. 15:30
 3/11 anonim válasza:
100%

Akkor bennem is van probléma, de én pozitivan állok a dolgokhoz hozzá,hogy lesz majd jobb is ,ezt próbálom bebeszélni magamnak.A fő hogy el is hiszem amit gondolok, pedig csekély rá az esély hogy jobb legyen,de nem adom fel.

vannak céljaim ,ugyanazok a problémáim mint neked,de ha negatívan látod a dolgokat és még el is hiszed akkor nem jutsz előrébb.Hidd el Neked is lesz jobb, csak higyj benne!!!!!!!!!

Ha magadnak nem hiszel akkor nekem hidd el hogy lesz jobb !!!Én is kaptam elég pofont a sorstól ,nem lenne elég egy oldal hogy felsoroljam,de küzdök a sorssal ...

22/L

2010. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Optimistának lenni jó.

"Nincsen lehetetlen ,csak tehetetlen ember.,,

pl.: valami történt úgy is minden rendben lesz :)

2010. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nézd a dolgok jó oldalát.

a rossz tulajdonságoknak is van jó oldala.

pl.: később indul a háboru de tul éli. rossz: később indul

jó: túl éli.

persze attól függ honét nézzük(hogy most mi fontos).

szóval személytől függ. :)


meg stb...

2010. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gondolkodj vidám dolgokra.

mind1.

2010. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
haver én erre mindig úgy néztem, hogy minek gondolkozzak DIREKT pozitívan, hogy ha nem úgy látom, csak magamat csapnám be vele..
2010. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Egészen addig sajnáltattam magam, hogy nincs cipőm amíg, nem találkoztam egy emberrel, akinek nem volt lába!"

Próbálj hálás lenni azért amid van, minden nap. Ettől jobban fogod érezni magad, és ha jól érzed magad, úgy érzed mindenre képes vagy, és nem fogod úgy érezni, hogy nincs kiút.

Csak próbáld meg.

2010. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi pozitív dolog ahhoz hogy pozitívan gondolkodj..csak gondold végig ,hogy mit szeretnél az életben, és végig úgy gondolj rá ,hogy te már elérted azt a dolgot,vagy már tied az a dolog. Ha pedig ezt meg tudod csinálni és nem annak az "akart" dolognak a hiányára koncentrálsz és teszel is az ügy érdekében akkor szerintem eléred a célod.:)
2010. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a "lehetetlen" nem tény,hanem vélemény...
2010. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!