Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a "vonzás...

Mi a véleményetek a "vonzás törvényéről"?

Figyelt kérdés

Aki ne m ismerné itt egy link.

Kicsit hosszú,olvassatok bele :

[link]


2010. nov. 25. 20:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
már nemtudom..az elején hittem benne és be is jött egy két dolog...csak egyet nem értek, van aminek elméletileg már közel 5 éve meg kellett volna történie ha a törvény igaz..de semmi..:S
2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

szia

a dolog mükszik

én már tapasztaltam

,,Csak kérd és megadatik" :)

Na meg higgy benne :P

2010. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

jah meg egy dolgot kihagytam :

érezd a sajátodénak amit kértél

játszd el, hogy már a tiéd

2010. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 M@x ***** válasza:
100%
nekem is működik! Elolvastam A Titok című könyvet és utána próbálkoztam és SIKERÜLT!
2010. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%

Aki azt hiszi nem működik, szellemileg visszamaradott és tudatlan. Az életed minden másodpercét a gondolataid "alakítják ki". Figy.

Van egy élethelyzet pl. összejött minden jó lett a vizsga rohadt happy vagy stb. ez az életérzés kb 2 hétig tart, de addig mindennek a jó oldalát látod. Aztán elkezdesz fennakadni kis apróságokon, sírvafakadsz a legapróbb hülyeségen és megint " utálom az életem " érzés fog el, ami újabb rossz eseményeket vonz maga után, és egyre szarabbul leszel, majd megint utálom az életem státuszba leszel kituggya meddig DE CSAK azért mert ha sírsz, az univerzum még több okot ad arra hogy sírj, ha pedig boldog vagy akkor arra ad okot!!! Ez ilyen egyszerű. Tudom hogy nem tudok fogalmazni de remélemlejött a lényeg. Ja és még egy fontos dolog. Akik nem hisznek benne, a legtöbben rosszul fogják fel a dolgokat. Azt hiszik h akkor pár pozitiv gondolat elég lenne és az életünk tádámm csodálatos. De addig semmi nem fog megváltozni amíg az életstílusodon, tetteiden nem változtatsz. A gondolatok végülis nem a dolgokat vonzzák, hanem téged "irányítanak" a dolgokhoz.

2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

10:34 vagyok. Az én saját elméletem szerint, ami saját világot feltételez minden én-nek, lehetséges. Viszont ott másoknak nem szükséges, hogy működjön.


Adná magát, hogy a vonzást kis befektetéssel nagy eredmények elérésére használjuk.

Azaz ott használnánk, ahol szerencse kell.

Na most a szerencse feltétele az információhiány. Soha nem tudhatunk a világon mindenről, de ahol tudunk, elvileg mindent előre is látunk. Így cél lehet, hogy ne tudjunk mindent.


Ha az ember a szerencsétől kér dolgokat, akkor nem fogja úgy érezni, hogy megdolgozik érte, így ugorhat annak az érzése, hogy megérdemli. És akkor ugrik az állítólagos vonzás. Ha nem tévedek, ezt kell begyakorolni, hogy mégis úgy gondold, hogy mégis megérdemled, várd el azt a nyakadba eső ajándékot, mert a világ egy nagy édenkert.


Szerintem az embernek nagyon fontos az önbizalom, amit eleinte kis sikerekkel ér el, ahol már nem érzi, hogy szerencsén múlott-e, vagy sem. De ha van egy önbizalmad, jobb lesz a kiállásod az élet minden területén, ahol emberekkel kerülsz kapcsolatba, és így még sikeresebb leszel, stb. És ha az embernek pl. lesz egy jó párkapcsolata, lehet, hogy abba is hagyja ennek a vonzásnak a művelését.

2010. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Nabas ***** válasza:
76%

Szia!

Vonzás, vagy szinkronitás működik. Un. bizonyítására léteznek egész egyszerű fizikai kísérletek is, mint pl.: /szinkronitás/ amikor egy szobában megütünk egy hangvillát és a sok hangvilla közül "visszaválaszol" az ugyanolyan méretű, vagyis az ugyanolyan a rezonanciát kibocsátó másik hangvilla.

Továbbá nagy az irodalma és sok film is született erről a témáról. Mint pl. az "Amit tudni szeretnél a világról, de sosem merted megkérdezni" vagy valami hasonló című. Vagy pl.: a mostani "Titok" című vagy pl. az "Élő mátrix".

Ezek az un. vonzás, szinkronitás, rezonancia stb. állítólagos törvényére hivatkozó igazságok.

Ezek működnek és az agykontroll is működik (szerencsére az emberiség nagy részének csak egy határig).

Megnéztem ezt a "Titok" filmet és számomra már nagyon szembeötlő volt a "sejtelmes titok" lényegi összefüggésbe hozása a bibliában írt, Babilóniai parázna homlokára írt szóval, amivel elcsábította Istentől az embereket. Mert a titok című filmben pl.: többször is nyomatékosan hangsúlyozzák, hogy őseink már ismerték ezt a titkot és használták is a jólétük érdekében. És szó szerint elmondják a filmben többször is, hogy pl. a Babilóniaiak használták, jól használták, nap-mint nap használták stb.-stb. Bibliában a "Babilóniai parázna" homlokára a "titok" szó volt írva. Érdekes, ahogy írja, hogy tobzódtak az emberek emiatt a jólétben.

Szóval, amit ezekben a filmekben mondanak, az működik.

És hát miért is választanánk az önfeláldozást, amikor a titok ismeretében jólétben, bőségben, egészségben élhetünk és mindenünk meglehet, amire csak gondolunk.

Igen kifinomult méz ez a madzagra:-). Ez nem hazugság és a világ így is működik. Viszont ez nem az igazság és nincs benne igazság, így nincs benne igazi szeretet sem.

Mert, ahogy pl.: a "Titok" filmben szereplők elmondják, hogyan lettek boldogok, egészségesek, szépek és gazdagok. Ahogy elmondják, hogy azóta a világnak azon a felén vannak, ahol hatalmas villákban laknak, több millió dollárt keresnek, van egy boldog családjuk, felgyógyultak halálos betegségekből stb-stb, az nagyon szép.

De ez semmi egyéb csak a titok tudásának birtokosától eredő iszonyatos önzéség tükröződése. Ahogy a bibliában írták, hogy a babiloni parázna a homlokára írttal elcsábította az emberiség egy részét, akik amolyan megrészegült mámoros állapotba kerültek ettől. És tobzódtak ebben az állapotban.

Nekem némileg felfordult a gyomrom a Titok című filmtől, amikor ezek az emberek arról beszéltek, hogy hú de jó, és akkor miért ne írjak gondolatban 2 millió dollárt, hisz az 1 millió is bejött így.

És ezek az emberek, akik megrészegültek ennek a titoknak ismeretétől, nem gondolnak bele, hogy 1 dollár profit ára 1000 dollár értékű természet legyilkolása, vagy 10 etióp éhenhalása stb-stb.

Ezek az emberek a Titoknak csak az egyik felét ismerik, mert aki ezt a titkot felajánlotta nekik, annak nem célja, hogy a másik felét is megismertesse velük.

A másik fele az, hogy a világ úgy épül fel, mint a test. És minden építőeleme az őt körülvevő, mellette álló másik építőelemért áldozza fel létét. Mint a testünk is, ahol minden sejt a másik sejtért áldozza fel létét. Így tud létezni a test, az egész, a teljesség. Úgy, hogy minden résztvevője azt mondja a másik résztvevőnek, hogy "legyen meg a te akaratod", "feláldozom magam érted". Ez a teljesség akarata, ez isten akarata és ez a szeretet.

De mivel bármely résztvevő elromolhat bármikor, ezért el is romlanak (szerencsére egyben javíthatóak is:-)). És amikor megsérül a szeretet, akkor a szeretet kommunikációja is sérül. A "legyen meg a te akaratod", "feláldozom magam érted" helyére a sérült szeretet kommunikációja lép. Vagyis a "legyen meg az én akaratom" és "áldozd fel magad értem".

És az a sejtelmes titok azért működik, azért kap meg mindent az a személy, aki ezt használja, mert a mindenség túlnyomó része ettől még ugyanúgy szeretetben van, ezért nem tud és nem is akar nemet mondani egyetlen kérésre sem. Mint ahogy a testben lévő összes egészséges sejt támogatja a rákos sejtet, annak minden kérését, és nem érdekli a szeretetben élő többi sejtet, hogy a rákos sejt 19 szer több cukrot fogyaszt mint ők. Egyszerűen csak feláldozzák létüket a többi sejtnek, még ha nyögnek és elsorvadnak is e közben. Nem válogatnak, hogy ki kér tőlük, nem kérdik meg a kérő sejttől, hogy te ki vagy és miért kérsz ennyit, mert önzetlenül szeretik. És a szeretet nem személyválogató. Ezért nem kérdik meg a rákos sejttől, hogy neked miért 6 szor nagyobb az energiád és mégis te miért nem adsz nekünk vissza semmit. Hisz láthatod, hogy így el fogunk sorvadni. Nem gondolnak, nem kérdeznek, és nem mondanak ilyeneket, hanem egyszerűen csak követik a szeretet – isten - teljesség akaratát. Rákos sejt meg ugyan hol gondol bele, hogy amiért neki 19 szer több van, amiatt elsorvad a többi. Mámoros részeg boldogságában abba meg még belegondolni sem akar, hogy a teljesség (test amiben van) elsorvasztásával saját létét is meg fogja szüntetni. Sőt, ellenkezőleg, inkább agitálja a többit, hogy hülye vagy ne nélkülözz, ne szenvedj már, csináld te is ugyanazt mint én, hisz láthatod, ha többet kérsz, többet kapsz, bármennyit és bármit kérsz, mindent megkapsz.

Sőt, lehet még azt is hozzárakja, hogy figyu már, ez egy nagy spirituális titok, amit neked is meg kell ismerjél:-). Menj el csak agykontrollozni, meditálj csak saját jólétedről, teremtsd meg magadnak és élvezd annak minden pillanatát stb-stb. És így szépen lassan elindul a rákos burjánzás, kialakulnak az áttétek stb.

Bele sem merek gondolni, hogy hova jut majd a világ, ha az emberek nagy többsége az igazság ismerete nélkül "tudatlanul" ismeri meg a titkot és tudatosan használni fogja (állítólag az emberiségnek most 2-3 % tudja tudatosan használni). De már ez is olyan mintha lőfegyvereket adtak volna az ovisok kezébe:-(.

Persze a titok valódi ismerete nem okoz problémát, amennyiben azt "felnőtt" ember birtokolja (felnőtt ember esetében a "dajkák" szigorú kontrollja megszűnik, vagyis az elemek már nem szabnak határt a gondolatai megvalósulásának). Sajnos igen kevés felnőtt lett eddig az emberiség történetében, de vigasztaló, hogy lettek, vagyis az ember egyértelműen bebizonyította, hogy alkalmas a felnőtté válásra. A felnőtt embernek az egész világ és annak minden résztvevője irányába egyetlen vágya és kérése az, hogy legyen meg a te akaratod, feláldozom magam érted.

De sajnos jelenleg ez még nem így van. Ezért írja a biblia, hogy az egész teremtés nyögve - nyög ettől a tehertől (titok helytelen ismerete és használata).

Szóval a vonzás működik, ezt nem vitatom, ezek a filmek nem hazudnak, ezt sem vitatom.

És azt sem, hogy lesz némi elszámolni valójuk azoknak, akik a titok egyik felével csábítják el a mit sem sejtő, boldogságra vágyó embereket:-).

Nabas

2010. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nabas. :)


Annyira nem szokásom, de neked pattintottam egy zöld kezet. Elismerésem, én nyersen szoktam ezt levezetni, de te szépen fogalmaztál, s kiérezhető az igazságtartalma a mondandódnak. Abban is egyetértek tehát, hogy féligazság nem igazság, és a titok másik fele nélkül megint csak "szenvedés" következik. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Nabas ***** válasza:
100%

Szia

25/F

LastOne.Left:-)


Köszi a kezet:-).

Hosszú soroknak sajnos az a hátránya, hogy sok idő végigolvasni, emiatt sokszor inkább el sem kezdik.

Ezért a rövid nyers, jóval több esetben inkább hatékony:-).

Szerintem az egyik legjobb érzés az, ha az ember bármiben is azt tapasztalja, hogy "nincs egyedül".

Minden jót neked

Üdv: Nabas

2010. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A villa rezgése az tényleg rezgés (azonkívül ingákkal is működik ilyen, amennyiben apró erőhatások az egyikből elérik a másikat), de az ember elméjének vagy lelkének rezgését csak újonnan kezdték el ők rezgésnek nevezni, és nem szükséges, hogy az mindenben úgy viselkedjen, mint a fizikai rezgések.

(jelzem, a villa sem lesz más a rezgésétől még)


Valamint a babiloniakról való állítást, hogy ezt használták és működött, nem venném bele bizonyításba, mert ugyan honnan a fenéből tudod, hogy ez tényleg így volt, vagy nem.

2010. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!