Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az életemet hogyan tehetném...

Az életemet hogyan tehetném jobbá ha az osztálytársaim közül nem látok egyet sem akivel barátkozhatnák? 17/F

Figyelt kérdés

maximum a lányok azok akikkel jobb kapcsolatba(baráti) válhatnák , az meg számomra fura ,hogy "csak lányokkal barátkozik"


mondok egy példát ,megkérdezek egy csávót hogy ,de az nem azt jelenti hogy.....a válasz "nem b*zmeg"

annyira bánt ,már rájöttem hogy az életemet nem az iskolai óráknak kell meghatározniuk, mert akkor egyre betegebb leszek...:( ,de ez így akkor sem állapot


2011. jan. 3. 16:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
3 éve járok középiskolába ,azóta ez a helyzet
2011. jan. 3. 16:25
 2/19 anonim ***** válasza:
De miért nem akarsz a fiúkkal haverkodni? Persze nekem is volt ilyen oszt.társam, aki fiú létére inkább csajokkal lógott, de tényleg egy idő után már sokan kételkedni fognak abban, hogy az illető akkor most melyik nemhez is vonzódik?
2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Iskolán kívül is ez van? Osztályon kívül suliba?


Hol laksz? Én szívesen barátkoznék veled. Írj privit.

18/L

2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 spyke93 ***** válasza:
Gondolom ot is ez a menőségi szitu van hogy ki a fasza gyerek meg hasonlók,probálj meg ismerkedni velük mert én is meg lepödtem hogy viselkednek mások előtt... meg ha 2-en vagyunk
2011. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Miért baj az, hogy egy 17 éves fiúnak csak csaj barátai vannak?? Sok-sok ilyet ismerek, és semmi gáz velük.
2011. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

16:31 ,köszönöm szépen , győrben lakom

iskolán kívül van kb 2-3-4 barátom öszvissz ,de a testvéreim is ilyenek ,sőt én vagyok közülük a legbevállalósabb:(


jah ,igazatok van ,nem baj ha csaj barátaim vannak ,csak velem ez úgy megy ,hogy ronda lányokkal nem szeretek beszélgetni ,aki meg tetszik azzal meg inkább nem csak barátkozni szeretnék....ez úgy tűnik mintha kibúvót keresnék a segítség alól pedig nem


tudom hogy valamit nekem is változnom kéne ,lehet hogy csajokkal kéne jobban összehaverkodnom.


+ még 1 dolog ,a személyiségem egy fiúlány személyiségével= ,nagyon érzékeny vagyok lelkileg ,vannak dolgok amiket könnyedén felnagyítok csakúgy reflexből.

+ nem bírom ha valaki primitív ,ezalatt a mónika show és egyéb valóságshowkról beszélek...


pedig a fiúk elvileg a káromkodó lények.. nekem meg pont fordítva

2011. jan. 3. 19:28
 7/19 anonim ***** válasza:
Keress egy sportegyesületet :)
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sportolok ,de azt is egyedül ,mert az ott lévő társaság sem teljesen hozzá illő....aztán az is lehet hogy túl rosszul állok hozzájuk ,de ahogy egymással beszélgetnek nem abból elég.
2011. jan. 3. 21:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg színészkedni, sokszor csak azt kell mondani amit hallani akarnak. Közeli barátból meg bőven elég 3-4 ember.
2011. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hiperérzékeny vagy. Én is. Magányos vagyok már 3 éve, szerintem szokj hozzá. :(
2011. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!