Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit jelent az, amikor az...

Mit jelent az, amikor az osztálytársaim mindig a legkisebb hibát is kiemelik nálam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 17 éves, az osztályom nagy része ugyancsak lányokból áll. Van 2-3 barátnőm közöttük, akik nem kötnek belém. A többi sem köt belém egyenesen és hangosan, úgy hogy halljam én is, de suttognak akár a hátam mögött, akár előttem, és amikor előttem csinálják akkor rájövök arra, hogy rólam van szó.

Hogyan ? Hát pl. bemegyek az osztályba, leülök előre, hátrafordítom a fejem, és két csaj egyenest rám néz. Csúnya tekintetük van, majd az egyik a másiknak súg valamit miközben elhúzza a száját és a szájmozdulataiból vagy a gesztikulálásából rájövök, hogy valami kivetnivalót talált a hajamban, vagy az arcomon, vagy az ingemen, vagy bármimen. És ez mindig így van, minden nap, minden szünetben, illetve már akkor amikor az osztályba érek. És nem csak ez a két lány, hanem mindegyik ezt csinálja.


Én nem hordok olcsó ruhákat, nem vagyok büdös, sem piszkos. Mondták már sokan, hogy szép lány vagyok, jól nézek ki,de valahogy már kezdek kételkedni ebben az osztálytársaim viselkedése miatt. Oké, lehet, hogy ídőnként száraz itt-ott az arcom vagy piros helyenként, ill.találnak bármi más kifogásolnivalót rajtam,de ilyenkor miért kell mindig ezt csinálják ? Ha vki nem tetszik miért kell folyton róla beszélni? Tényleg csúnyának tartanának s ezért ?


2011. okt. 23. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Talán, mert nincs jobb dolguk? A lányok már csak ilyenek, kibeszélnek és pletykálnak, biztos te is csináltad már, csak az nem olyan kellemetlen, mintha rólad beszélne valaki.
2011. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mindig csak rólam beszélnek,ráadásul nem,én nem szoktam pletykálni így
2011. okt. 23. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Stabil pletyka pont vagy. Te hogy szoktál pletykálni ha nem "így"?
2011. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
miért vagyok stabil pletykapont ?
2011. okt. 23. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert olyan szerencsétlen fejed van, és rólad mindig lehet beszélni. Csinálj valami pozitívat, mondjuk szerezz egy pasit, vagy öltözz kihívóbban, akkor is rólad fognak beszélni, csak mondjuk pozitívan.
2011. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Akkor leribancozzák.
2011. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

akkor azt jelenti,hogy most azt teszik

ugyanis jól öltözködöm és van pasim

2011. okt. 23. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
ja úgy nem biztos. Csak úgy gondoltam, hofgyha ilyen visszahúzódóbb vagy és utána változol át ilyenné, akkor. Lehet más esetben is de én erre gondoltam, hogy a változás miatt.
2011. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy csak úgy érzed hogy rólad beszélnek...és nem is így van?
2011. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
77%
Azért kötekednek veled mert irigyek rád ! Az ilyenek mindíg azért kötekednek! Velem is ugyanez van!
2011. nov. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!